Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prosím o unban/ zkrácení banu


VA6K

Hráč

1
22.3.2021 13:25

dnes po 12. hodině jsem hrál Skimo a stala se mi autonehoda, když jsem přejížděl křižovatku mírně jsem zpomalil a v důsledku zpomalení do mě narazilo auto zprava, mám auto s korbou a to auto mi narazilo cca v 30 - 40 km/h až za zadní kolo tedy do nejzadnější části korby, náraz se mnou jen mírně pohnul neRPil jsem žádné zranění protože si myslím že při takovémto nárazu by se mi nic nestalo RPil jsem pouze že jsem trochu otřesený když jsem po chvilce vylezl z auta přiběhl ke mě nějaký hasič ať prý to RPím nebo mi dá report já nic neRPil protože jsme si byl jist že při takovém incidentu by se mi nic nestalo a on si furt mlel tu svou a nakonec mi ten report dal.

Poté přišel ADMIN který u nehody nebyl a nevěděl co se stalo, vyslechnul si hasiče ale to co jsem říkal já mu bylo jedno pak se mě pouze zeptal jestli jsem nový odpověděl jsem mu že ano a on mi na to řekl tak dostaneš ban a zabanoval mě na 7 hodin za nonRP. Myslím si že ban byl nemístný, kdyby mi dal ban na hodinu nebo dvě tak to ještě pochopím ale sedm hodin za něco co ani neviděl mi přijde moc.

22.3.2021 13:50, odstraněno 22.3.2021 13:51 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
22.3.2021 13:51, odstraněno 22.3.2021 13:52 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024