Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Yoksu Hamiko - Přihláška do PSA


25.3.2021 07:55, naposledy upraveno 25.3.2021 08:46 uživatelem honzikkcz1

Jméno (včetně titulů)- JUDr. Yoksu Hamiko
Datum narození - 16. 05. 1991
Místo narození - Tokyo, Japonsko
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - Jazyková škola, právnická fakulta Praha.
Kurzy / Licence - Řidičské průkazy A, B, C
Telefonní číslo - 527448
Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - žádná

OOC informace

Věk - 13 (To už není pohoda :c)
Kontakt na Discord ( nepovinné ) - _[D4RK]_#2551
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3 - 4 hodiny denně
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální
Něco o vás - Takže, ahoj já jsem Honza, známí taktéž jako D4RK nebo honzikkcz1. Rád hraji PC hry, věnuji se často modelování, malování (mno, to malování už moc ne.) a hlavně toho čerstvého covidového(Sám nevím proč tomu lidi říkají korona, když koronavirus je široký pojem) vzdoušku a rád si čtu knihy. Jako například Před Pikolou za Pikolou od Lindy Green, nebo Pokoj Smrti o Lincolnu Rhymovi (Hello Rhyme). Mno teď k hrám. Radši hraju starší hry než ty nové jelikož by můj PC shořel, i když to by nebylo špatné, mohl bych upéct na tom omeletu. Moje nejoblíbenější srdcovky jsou: Metro 2033 (Klasik, né Redux), S.T.A.L.K.E.R: Shadows of Chernobyl, Mafie 1 a 2 (Trojka je šit) a samostatné Grand Theft Auto: San Andreas. Kde jsem rád čítoval (To asi všichni), ale až cca po 5ti letech jsem se přesunul na SAMP, přesněji na WTLS - Welcome To Los Santos. Asi po roku, jsem se přesunul na Skimo, kde mi málem shořel PC(Jelikož jsem neměl ten co mám teď). A asi po půl roce co mi přišel nový, tak jsem začal hrát na nejmnenovaném server **Kašle**. Mno, kde bydlím atd. nebudu radši říkat, tedy přesněji. Může tu být i někdo z filmu V Síti, což bych nerad viděl za oknem nevítanou návštěvu se svýmu "Brudas" a hlavně černou dodávkou za nima. To bych opravdu nechtěl vidět. 

To je tak asi vše o mě, snad se Vám to líbilo. (Určitě né, já jsem kid. Ukamenujte mě) Takže budu rád za Váš názor, danke und Auf wiedassien. 

25.3.2021 11:14


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery



Vážený pane Hamiko (@honzikkcz1),
Po přečtení Vaší přihlášky se vedení policie rozhodlo, že postupujete do druhého kola náborového řízení. 
Nyní Vás čeká ústní pohovor, na který se můžete dostavit do sedmi kalendářních dnů, v časovém rozmezí 16:00 až 20:00.
S sebou si přineste občanský průkaz, a hlavně dobrou náladu.


Se srdečným pozdravem a přáním hezkého dne,

kpt. Francesca De Santis

Vrchní velitel policie San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~23