Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Chtěl bych se stát zdravotníkem


RealVoid11

Hráč

1
25.3.2021 11:08

Přezdívka: RealVoid_

Věk: 14

Jak často můžu být na serveru: 9-10 hodin

[IC]

Celé jméno: Sweezy Whitte

Věk: 30

Datum narození: 14.5 1990

Kontakt: 511523

Životopis: Jako malí jsem vyrůstal na vesnici a vždy bylo mojím snem se stát zdravotníkem. No a potom jsem se přestěhoval do města a žiju si tady nový život mám se tu krásně. Moje momentální zaměstnání je kurýr a je to nic moc. Jak jsem říkal bylo mím snem se stál lékařem a proto jsem v tomhle městě, aby se mi splnil můj sen.

 

Jméno a Příjmení: Sweezy Whitte 
Titul: 
JUDr. MUDr.
Datum narození: 12
.1.1990
Místo Narození: Belgern

Národnost: USA 

Jazyky:  Česky - 
mluvou i písmem
              Anglicky - 
mluvou i písmem

Rodinný stav: Svobodný
Trvalé bydliště: Red Country

Kontakt:
Telefon- 511523
E-mail - stepantawab@gmail.com

Vzdělání

Střední škola- Vyšší odborná škola zdravotnická a střední zdravotnická škola 1.9 2006 - 31.8 2010 ukončeno Maturita.

Vysoká škola- Univerzity of Oxford (Regent's Park College) - 1.9 2010 - 31.8 2014 ukončeno

Prospěl s diplomem.

Justiční zkouška - 25.9 2010 Absolvováno s prospěchem.

Pracovní zkušenosti

9.3 nástup jako kurýr

Proč se chci přidat k ZZS:

Jak jsem psal v životopise tak jako malí bych se chtěl stát záchranářem, protože mi přijde důležité se o lidi starat a záchranářů je málo takže bych jsem pomohl i tím, že bych se nabídl. No a jinak mi přijde důležité lidem pomáhat i s maličkostma, protože radost dokáže vykouzlit úsměv na tváři :)

25.3.2021 11:18

 


 

Dobrý den,
těší nás že chcete do našich řad.

Nábor na pozici záchranáře máme zde.



Za zdravotnickou záchrannou službu San Andreas,

Výjezdové stanoviště Montgomery,

Ředitel MUDr. Rotte Wallied.


Powered by LeoSight IFS
LT~20