Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Wang Hamiko - Přihlíško do PSA


VA6K

Hráč

1
25.3.2021 15:59, naposledy upraveno 25.3.2021 16:01 uživatelem VA6K

Jméno (včetně titulů)- JUDr. Wang Hamiko
Datum narození - 18. 01. 1995
Místo narození - Tokyo, Japonsko
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - Jazyková škola, Právnická fakulta Univerzity Karlovy
Kurzy / Licence - Řidičské průkazy A, B, C
Telefonní číslo - 557743
Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - žádná


OOC informace

Věk - 15
Kontakt na Discord ( nepovinné ) - VA6K#1921
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 5 - 10 hodin denně [Skimo mohu hrát pouze každý druhý týden z rodinných důvodů (střídavá péče) když jsem u otce je tam slabá WiFi na které se nedají pořádně hrát ani superhry]

Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální
Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Jsem kluk co vyrůstal na hájovně, rád hraji RPčka a nepohrdnu žádnou počítačovou hrou. Také rád sportuji závodně hraji fotbal a stolní tenis, v zimě zas hraji hokej a jezdím na snowboardu. Chodím do IX. ročníku základní školy v Krhanicích a chystám se na Českou Lesnickou Akademii Trutnov. Kromě počítačových her také rád chodím ven s kamarády a věnuji se lovu.

Demon8116

Hráč

24
26.3.2021 19:18


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery


Vážený pán Hamiko, (@VA6K)

S radosťou Vám oznamujeme, že ste postúpili do druhej časti náborového konania. Prosím, aby ste sa dostavili na miestne oddelenie Policie San Andreas v akýkoľvek deň v časovom rozmedzí od 16:00 do 20:00.

So sebou si doneste občiansky preukaz, vodičský preukaz a hlavne dobrú náladu.


S pozdravom,

por. Alex Batroyi

Zástupca velitela oddělení v Montgomery.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo