Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Příhláška do PSA


Raikkonen

Hráč

7
26.3.2021 15:59, naposledy upraveno 26.3.2021 16:22 uživatelem Raikkonen

 

 

Jméno (včetně titulů)- Ing. Valtteri Leclerc
Datum narození - 01. 01. 1980
Místo narození - Almería, Španělsko
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - Vysoká policejní škola, Almería
Kurzy / Licence - Řidičské průkazy A, B, C, psychotesty, zbrojní průkaz (teoretický)
Telefonní číslo - 623644
Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - žádná

OOC informace

Věk - 24
Kontakt na Discord ( nepovinné ) - RuliiKkO/2,6k elo#1860
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3 - 4 hodiny denně
Převážně hraju legální/ilegální postavy - aktuálně legální
Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Jsem Španěl, narozený a žijicí zde který chodí do práce a dělá mechanika, jsem milovník vozidel a sportu. RP se věnuji už několik let avšak záleží na okamžiku a náladě jestli chci dělat legální nebo ilegální postavu, jinak jsem převážně policista, jiné záchranné složky jsem snad nedělal. Zkušenosti mám, o tom snad nemá nikdo pochyb a aktivitu jsem zase nabral, byl jsem šéfem PČR na serveru který vlastnil bývalé vedení tohoto serveru a na tomhle jsem byl v PSA, odešel jsem ale kvůli nudě, nechuť být na serveru a proto jsem i skončil. Aktivitu mám denní.

OurMatthew

Hráč

26
26.3.2021 16:02, naposledy upraveno 26.3.2021 16:03 uživatelem OurMatthew


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery


Vážený pane Leclerc, ((@Raikkonen))

S radostí Vám oznamujeme, že jste postoupil do druhé části náborového řízení. Prosím, abyste se dostavil na oddělení v Montogmery v době:

V jakýkoliv den od 17:00 do 20:00 do 7 dnů.

Pokud vám daný termín nevyhovuje, kontaktujte mne prosím na níže uvedeném telefonním čísle.


S gratulací a přáním hezkého dne,

npor. Jacob Williams
Velitel hlídkové služby, oddělení v Montgomery
Tel.: 911-047


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo