Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

BODYGUARD - James O'Connor (Osobný ochranca, vodič)


Eengie

Hráč

1
26.3.2021 20:23, naposledy upraveno 29.3.2021 14:50 uživatelem Eengie

______________________________________________________________________________________________________________________

BODYGUARD - James O'Connor

(Osobný ochranca, vodič)

Moje meno je James O'Connor a za svoju 7 ročnú prax som si prešiel všetkými pozíciami v bezpečnostnom sektore. Začínal som ako bežný strážnik a postupne som sa vypracoval na pozíciu Head of Security v londýnskom klube. Taktiež som spolupracoval so zahraničnými ambasádami pri komplexnej ochrane diplomatických osôb.

Absolvoval som niekoľko špeciálnych výcvikov a kurzov na osobnú ochranu v zahraničí. Som držiteľom niekoľkých licencií a certifikátov, ktoré sú celosvetovo uznávané a pravidelne sa zúčastňujem na rôznych výcvikoch a misiách v zahraničí. 

______________________________________________________________________________________________________________

Som súkromník, ktorý poskytuje služby týkajúce sa ochrany osôb a majetku. Svojim klientom pomáham chrániť ich cenné aktíva, majetky a to najdôležitejšie, ľudské životy. Monitorujem 24/7 potenciálne hrozby, vďaka čomu získavajú  klienti pocit bezpečia a kontroly. Ušetrím Vám čas, starosti a peniaze a vy sa môžete pokojne venovať svojej rodine, záľubám a biznisu, ak by prišlo ku krízovej situácií. Naše ochranné krídla sú k vašim službám.

- Prvýkrát ZDARMA (Skúška) -

- Ceny služby sú dohodou -

[Security na podujatiach a koncertoch, Osobný strážca, Pomocník, Vodič, Strážnik majetku]

 

Tel:  816-476

 

Kontaktujte ma ešte dnes a spoločne vyhodnotíme vaše potreby.

Som k Vaším službám

____________________________________________________________________________________________________________


Powered by LeoSight IFS
LT~30