Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Rádio Lovecký


28.3.2021 16:29, naposledy upraveno 28.3.2021 16:41 uživatelem Kolpanek

Název frakce: Rádio Lovecký

Typ frakce: Mediální společnost

Zakládající členové: Patrik Lovecky

Startovní kapitál: 200000

Popis frakce: Zdravím, založil jsem tuto frakci z důvodu, že rádio deep již nebylo moc aktivní a myslím si, že Red Country si zaslouží aktivní rádio, které bude podávat živě informace ohledně dopravních nehod, taktéž troška zábavy... tudíž pořádám každodenní písničky na přání a mám v plánu dělat různé soutěže a akce... momentálně mám v plánu dělat "karaoke" ale ještě musím vymyslet jak to uspořádat. Pouštím docela fajn/poslouchatelné/zábavné a populární písničky... převážně RAP. Startovní kapitál potřebuji, abych mohl dávat mým budoucím zaměstnancům výplaty a taktéž bych rád nakoupil nějakou techniku.

Status rádia - rekord 114 lidí!!

izerman

Hráč

15
28.3.2021 16:31

Frakci můžeš sám bez admina bez nikoho založit na úřadě za 1 000 000kč. A později si do ní přidat i moduly, třeba na mechanika nebo kamionovou dopravu, ale to si jak usuzuji nepřidáš, jelikož to chceš mít kvůli vysílání do rádia :)

28.3.2021 16:33

@izerman Jistě, to již mám, ale rád bych aby mi byla vytvořena sekce i zde.

Scor

Hráč

63
28.3.2021 16:46

O sekci si žádej v ticketu. 

28.3.2021 16:47

Dobře, díky.

Scor

Hráč

63
1.6.2021 22:46

Nevidím hlubší smysl v tomhle téma, subfórum už máš. Tímpádem zamykám tohle téma.


Powered by LeoSight IFS
LT~53

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo