Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zadost o Unban


28.3.2021 17:57, naposledy upraveno 28.3.2021 18:01 uživatelem Farby

Zdravím ..... Chtěl bych zažádat o unban .

Dostal jsem ban od Zoe_Cornet za to , že jsem ujel PSA , bylo to tím že jsem je predjel a oni začali za mnou jet a houkat , narazil jsem a nezaerpil jsem to , moje chyba . Pak jsem dale ujizdel oni mi strelili do gum a ja jeste opravil auto , to je non fear .

 

Tímto bych se chtěl omluvit hlavně celému PSA stanici za to ujíždění a tudíž se moc omlouvám a slibuji že to už nikdy neudělám . 

Zárověn bych se chtěl omluvit Adminovi Lexikonn za lhaní , že jsem neujížděl .  @Lexikonn

Všechno moc mě to mrzí a slibuju že už to nikdy neudělám .

 

Právě  ted to mám dobře rozjetí a nechci ban , byl to vše omyl a vážne jsem vám slíbíl ze uz to neudelám

Klidně si me zaevidujte pro priste kdyz neco udělám tak mi dejte ban treba na 500hodin , ale vážně slibuji že to neudělám .

 

Server SkimoRP miluju je to pro mě nejlepší server , jediná hra kterou moc hraju a sedím u toho deno denně . 

Ještě jednou omlouvám se . 

 

Jestli mi nedate unban tak si hold počkám , nedá se nic dělat ale zlepšili by jste mi náladu :(

28.3.2021 18:48
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~14