Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UNBAN


Pa7r9k

Hráč

8
28.3.2021 18:28, naposledy upraveno 28.3.2021 18:46 uživatelem Pa7r9k

Ahoj, zaujíma ma prečo som dostal ban.

Pretože ma žiaden administrátor nežiadal o log-y takže pokiaľ viem administrátor nemal šancu vedieť či som rp-il alebo nie. 

Takže požadujem vyjadrenie administrátora ako sa takto mohol vyjadriť keď ma ani nekontaktoval.

Pridávam logy a žiadam o okamžitý un-ban.

Ďakujem. Nabudúce chcem vidieť inú komunikáciu administrátora teda aspoň NEJAKU !

Administrátora Rozhodnenebaca som kontaktoval pomocou Discord-u, na link klikol ale vysvetliť mi to čo som spravil alebo špecifikovať prečo mi dal ban už nemal záujem. Taktiež ani sa tu vyjadriť. :) Pecka!

EmposOfc

Hráč

41
28.3.2021 18:52

Ahoj, vyjádřím se ti k tomu jako člověk který na tebe report podal.

Co mi na tom co si "RPil" přišlo nesprávné? Jednoduše, stala se nějáká autonehoda u které si nerpil vůbec nic. Žádné vybouchnutí airbagu ani blbé "pás cukl" prostě vůbec nic. Jediné co si udělal bylo to že si sešlápl plyn a odjel. 

Hlavní věcí co mi přišla nesprávná bylo to, že při nehodě kdy si smetl tři vozidla (ZZS vůz, Skyline R32, Audi R8) si v pohodě s tržnou ránou odjedeš pryč a vůbec nic neřešíš. Tvůj argument který si mi psal že si jel 40 je zcela mimo věc, protože kdyby si 40 opravdu jel u prvního auta by ses po nárazu zastavil a nebyl si dalších 10metrů od nás ve svém autě daleko.

Jako další věc co mi podle tvých logů přijde totálně od věci je to, že ses vlastně jakkoliv RPit rozhodl až potom co ti přišlo pár nenávistných PM. Proč? Aby si nějákým způsobem měl důkaz k tomu že si Aspoň něco RPil? Je fakt super že ses rozhodl RPit až po těch PMkách a až potom co už na tebe byl podaný report který Bača řešil.

Pa7r9k

Hráč

8
28.3.2021 19:04, naposledy upraveno 28.3.2021 19:05 uživatelem Pa7r9k

To že nejaké auto odletelo alebo nie, neviem. Pozeral som sa za seba. Po nehode som tam stál 2-3 minúty pretože som sa snažil porozumieť tomu čo sa stalo. Pretože pri Bellieve bare mi začali padať FPS tak som sa pozeral za seba čož mi zlepší chod FPS. To že tam bol nejaký Skyline ani nevím. Ta R8 co som vraj odsunul som ani tým pádom nevidel. Videl som iba to že som červenú ZZS viktorku trafil. Kedže by som bol ošetrovaný na mieste bolo by dosť pravdepodobne že by prišlo PSA a zistilo že ako Lauren_Smith niesom držiteľ RP typu B. Preto som sa rozhodol odísť a ísť do nemocnici kde si to radšej aj sám zaerpim. To že si mi poslal tie podla teba " nenávistných PM " premna nič neznamenalo. Nemal som dôvod sa vrátiť ani inak to riešiť Nie si administrátor ani  nejaký člen administrátorv. Preto nebol dôvod to riešiť OOC preto som pokračoval IC.

Jaucuko

Hráč

11
6.4.2021 18:23

Ahoj Pa7r9ku,
Vzhledem k tomu, že si dostal další ban a tento ti vypršel, uzavřu tento a svůj další ban řeš v nové žádosti


Powered by LeoSight IFS
LT~40