Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na "Neznámý♂H7"


neznamy#5088

Smazaný účet

6
28.3.2021 18:53, naposledy upraveno 28.3.2021 19:18 uživatelem neznamy#5088

Dnes 28.3 si jezdím security, zhruba v 18:00 mám hlídat u úřadu v Blueberry. Když jsem přijížděl k úřadu tak ze zatáčky vylítl frajer do kterýho jsem narazil zhruba v 80km/h což je poměrně hodně. Podle videa jsem narazil buďto do dveří řidiče nebo do přední části vozidla hned před řidičem. Řidič vozidla si napíše něco do LoocalOOC, hodí /me který by na serveru mělo dávat automatickou permu a odjede. Nevím kdo ty hráče naučil napsat tohle a neřešit injures, ten pás sice cukne ale to neznamená že tě zachránil. 

Důkaz;


Edit: V 19:00 jsem hlídal za nemocnicí když z ničeho nic se tam ukázal "NeznámýH7" utíkající před policií. Policie ho trefila taserem, on upadl na zem a policistka ho zaklekla. Po zakleknutí následovalo nasazení pout, neznámý se po chvilce zvedl a bez RP utíkal pryč. Policie ho zastřelila, po respawnu u nemocnice už RPil.

Důkaz:


Už to máme 2x NON-RP Injures, Ignorace /me, Bunnyhopping.

Petriik1

Hráč

32
2.4.2021 13:26

Hráč bude potrestán. Stížnost zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~33