Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


29.3.2021 22:25

Ahoj Falleagle, dneska večer jsem viděl call o rukojmém, šel jsem do banky a dal hráčovi který mněl glock PK a rukojmí jsem přepustil. Následně o tak 5 minut byl další call (( Vracení na místo PK )) a tak jsem si řekl že to bude zase ten stejný který NEMNĚL nabitý glock což jsem věděl i podle stejného čísla. Tak jsem zopakoval stejnou akci a následně o 5 sekund dostal ban od tebe. Proč si myslím že je neoprávněn? Hráč se vrátil na místo smrti a já IC věděl že má vybitý glock. Děkuju za čtení a doufám že mi aspoň vysvětlíš co je na tomhle špatně, případně skrátíš ban nebo udělíš unban.

@neznamy#598 ( Promiň za ping )

29.3.2021 22:55
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.3.2021 07:41, naposledy upraveno 30.3.2021 13:45 uživatelem Derbo

Omlouvám se za svoje chování a pokusím se aby se to více neopakovalo, taktéž se omlouvám tobě @neznamy#598 za to že jsem vytvářel tuto žádost a tím tě otravoval v tvé administrátorské práci a přeji hezký zbytek dvou týdnů bez mé přítomnosti na Skimu.

I když si nemyslím že mi ban bude skrácen tak bych se aspoň rád omluvil hráčúm kterým jsem skazil tuto RP akci.

RaketakJura

Hráč

26
30.3.2021 12:16

Odpověď od Falle mě rozsekala xDDDDDDDDDDDDDDD

 

3.4.2021 21:12

Už je to pár dní co mám ban a byl bych rád za unban abych si už konečně zaRPil ( Samozřejmně dle pravidel :D ).

Nebylo by už možné udělit unban?

@SedliX ( Nevím koho pingnout ale doufám že tebe, kdyžtak promiň )

ToxicCZ

Hráč

7
3.4.2021 22:40

Zdravím pouze se vyjádřím i když můj názor nikoho nezajímá a mé názory jsou zbytečné a trapne, ale that´s me.

Legit myslím si že by unban dostat neměl z důvodu že lidi co porušují pravidla četně mě si to moc nezaslouží a hlavně @Derbo jake Rp myslíš? přijde ti Dm, nadávky OOC jako Rp? to co předvádíš na skimu tak jako nevím no. Myslím si že jsi se ani pořádně nezamyslel nad sebou a myslím si osobně že tento trest co ti byl udělen by jsi měl vydržet až do konce, a žádám sedlixe aby zvážil všechny stížnosti a historii tady Deba, protože sedliX je až moc na všechny hodnej.

A hlavně myslím že na serveru bez tebe je lépe, admini mají o práci meně.

Hlavně si konečně dostal rozumnej trest a ne nějákou 1-5 hodinu od nejmeneho admina který ti dává krádké tresty prtože IC erpíte, ale dobrá.

(Tímto chci aby se vyjádřili všichni co nesouhlasi s tím aby Derbo nedostal unban a kazil vám nějak Rp)

Děkuji za přečtení a omlouvám se za gramatické chyby.

 

4.4.2021 11:24
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~77