Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost -ban za nic


neznamy#1178

Smazaný účet

6
30.3.2021 00:33, naposledy upraveno 30.3.2021 00:59 uživatelem neznamy#1178

 Ahoj Dneska sem dostal ban za spam ktery ani ne byl spam šlo o přikaz /frp ktery sem použil na to aby ukazal kam chci dat interier +nejakay veci jako je modul Gate a nejaky garaže sem chtěl 

tak sem si dal přesně  v 29.3.2021 19:01:05  F2 Report  interier tam sem napsal co potrebuju 

na to mi krešla hra asi 2x dal  sem tu  presni čas i datum aby to šlo skontrolovat že ne kecam 

report mi fur bechal s id 2 na id 1 řikam ok v pohode na serveru 4x admins 3x moderator to je hnet 

po 1 hod čekaní s reportu id 1 sem si řekl že napíšu /pm admins první admins ktere mu sem psal byl perniček ten mi napsal nemam čas zaučují novačka napiš si jinemu řikam dobre ok napsal sem

 

 

Falleagle — včera v 23:40
Důvod banu je v důvodu banu

scerry — včera v 23:40
Za spam který sem ne dělal
[23:41]
Fotil sem pokaždé jinej objekt ne ten sami
[23:42]
Dit tam žádný spam není

 

 

 

scerry — včera v 23:39
Ahoj můžu ?

bača — včera v 23:44
ne, já ti ban nedal
30. březen 2021

scerry — dnes v 0:07
ne jen sem se chtel zepat je možne aby si mi poslal moje fotky za ktere sem dostal ban ? jako praivdlo 24 spam ? pres /frp proto že mam dukaz že na report sem čekal pres 6 hod bylo na serveru 4x admins 3moderator id sem mel 6 hod na id 1)
[0:07]
tak sem si řekl že to sepišu na webu

bača — dnes v 0:08
tak asi když ti to nikdo nebere, tak protože nemáme čas, navíc nás obsolutně nezajímá tozky kde jen stojíš a nic se neděje

scerry — dnes v 0:11
no ale tam nešlo o kde stojím ja sem si dal report na interier použil sem 4x /Frp pres ktery sem jen ukazal o co se prense jedna na to ten přikaz je nebo na dukazní material jako to je napsane na Rules tak sem udella 4fotky kde chci garaž pak kde si kancl kde chci čekpojt a na to mi napsal Falleagle že proc spamují než sem mu odepsal dostal sem ban na 4hod ale na report čekam 6 hod ok v pohode bral bych 1-2hod jo že fakt nemate cas je toho hodne ale 6 hod ?
[0:12]
id 1 report ?
[0:12]
to je nejak moc ne ?

 

hrače bača sem ani ty fotky ne dostal tak že ne mužu sem přidat tak její vijadření bylo to co je víše 

scerry — dnes v 0:51
v pohode jesli ne chces se tomu vyjdařit dam to na web ale teda díky za ban na 4 hod za nic byl bych rad kdy bylo možne jesli neco budeš psat na ten Forum pod ten muj přidat 4x fotky ktere sem spamoval jeslí jen jde o te stejne obekty diky

izerman

Hráč

15
30.3.2021 01:11

Chudák Padající orel :D 

neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Zbytočné vyjadrovanie k Žiadosti o Unban.
30.3.2021 01:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.3.2021 02:55, odstraněno 30.3.2021 02:57 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.3.2021 09:07, odstraněno 2.5.2021 17:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Zbytočné vyjadrovanie k Žiadosti o Unban.

Zeintar

Hráč

49
30.3.2021 10:22

Ahoj,

musím tě zklamat, ale jak se píše nahoře, /frp slouží k nahlášení hráče, aby to bylo rychlé. Nicméně, /frp se pro adminy neukládá v souborech, ale administrátoři vidí jen vždy ten 1 poslední FRP. Tudíž jsi jim pravděpodobně spammoval chat s tím,ž e vždy viděli akorát poslední obrázek. Tak proto ten ban.

30.3.2021 11:16, odstraněno 30.3.2021 11:17 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Holub

Hráč

45
30.3.2021 11:52, naposledy upraveno 30.3.2021 12:05 uživatelem Holub

Já nevím, jestli si to členové AT uvědomují, ale myslím si, že scerry tady je opravdu chudák. Čekat přes šest hodin na report? Jako sorry, ale když už někdo musí kvůli interiéru čekat šest hodin, tak je asi něco sakra hodně špatně. Nehledejte jen chybu u něj, hledejte i příčinu proč k tomuhle došel. Navíc bych sám rád viděl s jakou 'radostí" byste čekali na vytvoření interiéru šest hodin. 

Lexikonne, mají právo na to si zahrát i IC, ale neříkej mi, že za celých šest hodin nebyl nikdo schopný vytvořit interiér. Doslova a do písmene záležitost na tři minuty maximálně a to i když hledáš interiér. Na tohle čekat šest hodin? Jako vážně? Když už zde přicházíš s argumentací ohledně hry, tak očekávám, že příjdeš i s argumentem na tohle. 

Neříkám, že scerry udělal s FRP dobře, ale co byste dělali na jeho místě vy? Čekali dalších x hodin? 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~94