Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Viyn ban za 5 hodin za nadávky bez jediné nadávky


30.3.2021 18:44

Takže ... hrajeme , borec přijede s autem naboří ho , jedem si ho podat ...  nějak se tam hadají .. přiložím mu nůž na krk a on nerepil tak se zavolal admin ... a ten mi dal ban na 5 hodin za nadávky do OOC , jen tak mimochodem jediná nadávka krom slova degeš , jednou napsaného tam nic není , v logu jsem neznámý A2 ..

Takže jsem dostal ban uplně za nic ...  ještě k tomu borec co neerpí si tam zřejmě hraje dál a jí si ted 5 hodin nezahraju kvůli tomu že Admin vlastně neví kdo tam psal nadávky ...

Daniel Lucky luciano

tu je ten log : https://leosight.cz/logs/hK3XMpa2zt

30.3.2021 19:28

Zdravím, toho co doopravdy urážel jsem zabanoval, zbytek nechám na @neznamy#2452 ovi..

30.3.2021 19:37

Je  hezké že aspon někdo si tu uvědomuje že jsem dostal ban bez důvodu , ale je taktéž možné že než on se k tomu vyjádří ban vyprší ....

A já stejně za chvíli jdu do práce ... takže ted už řešit nemusím jestli skončí nebo ne .. jen k tomu řeknu tohle ... 

ted jsem tu hodinu řešil žádost o UB ...

místo toho jsem mohl hrát a zlepšovat svojí postavu a skills ve hře ...

Možná si říkáte ? však je to 5 hodin proč to tak řeší ? .. protože 5 hodin je v čase člověka který většinu dne tráví v práci nebo se věnuje přítelkyni dost času ...  a jelikož  jsem ted dostal úplně ale uplně zbytečný ban mám zkažený dnešní odreagování se na skimo ... rád tu hraju ... baví mě to a je to celkem sranda zahrát si s kámošema když zrovna mladá nechce jít na procházku :D ... 

Ale řeknu to asi takhle : když budete mít např.. restauraci a budete vyhazovat hosty bez důvodu kolik jich tam asi pak zůstane ? nebo kolik se jich asi vrátí ...

A proč jsem tedy tak vytočený ? ... viyn absolutně neřešil situaci tak že by se zeptal hele kdo nadával .. nebo hele nenadávej nebo aspon něco co by připomínalo řešení situace .... když ke mě dneska přijede fízl a zatkne mě bez důvodu ?  myslíte že nebudu nasranej? ano budu ..ten by viděl ... 

No nic já padám do práce ...Adminovi co mi dal ban je vzkážu ...  než začneš střílet dívej se laskavě kam střílíš ...  díky Daniel

neznamy#2452

Smazaný účet

17
30.3.2021 20:01

Čúús.. 

Aby som objastnil situáciu, tak šlo o to, že klasicky Komín sa sťažoval že ho okrádate bez dôvodu a ďalších XYZ veci.. Ja som tam došiel nakoľko tam bol nehorázny spam Fast Reportu a začali sme vec riešiť.. Vás to už očividne naštvalo a konali ste z afektu.. Jeden tvoj kamarát sa kus rozbehol a Komínovi povedal nejaké nepekné slovo.. Bol zabanovaný.. Následne som si myslel, že už je kľud ale potom ty si vypustil vetu ktorá znie..

Následne nato si bol zabanovaný.. Unban Zamietam.


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

70Kč včera v 22:29

AsiLucker

150Kč včera v 21:08

stokly

500Kč včera v 20:41

Nejnovější uživatelé
PetrSmitkoBack

Registrován 22.4.2024

Block18

Registrován 22.4.2024

Jamalzbr

Registrován 22.4.2024