Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

viyn


30.3.2021 20:05

Toto je stížnost na admina viyn který očividně asi sám netuší co nadávka je ...

reaguji tím na předešlou žádost o UB kterou on sám zamítnul ..

 

 

Tak jinak ti to povím ... on tam hrotil taky ... tohle jsem mu napsal jako odpověd na něco čím on provokoval a tohle se ti zdá jako OOC nadávka ? jako vážně ? to ti přijde jako urážka ? hodna banu na 5 hodin ? 

30.3.2021 20:12

Aby som objastnil situáciu, tak šlo o to, že klasicky Komín sa sťažoval že ho okrádate bez dôvodu a ďalších XYZ veci.. Ja som tam došiel nakoľko tam bol nehorázny spam Fast Reportu a začali sme vec riešiť.. Vás to už očividne naštvalo a konali ste z afektu.. Jeden tvoj kamarát sa kus rozbehol a Komínovi povedal nejaké nepekné slovo.. Bol zabanovaný.. Následne som si myslel, že už je kľud ale potom ty si vypustil vetu ktorá znie..

 

tohle je tvoje odpověd na předešlou tému , tak ted ti odpovím já ...

 

Nikoho jsme bez důvodu neokrádali ... zajížděl nás autem a pak tam na nás machroval se zbraní za pasem tak jsme si ho chtěli podat .. to totiž u mafie není žádným překvápením ...

v žádném afektu jsme nepsali ... nevím jak ostatní ale já ty další 3 lidi co tam byli viděl poprvé a to v tu chvíli kdy jsem stál na benzíně a on do nás najel ... takže je mi uplně fuk co tam dělali oni btw ... ale já tam normálně erpil ... on ne ... pak jsi přišel ty a něco se tam řešilo ... já mu na to pouze řekl jsi pobodaný tak erpi ..on začal být dost drzej tak jsem mu na to naštvaně odvětil tou větou ve které upozornuji není ani jediné sprosté slovo a ani jediná urážka což znamená za co tedy byl tvůj ban ? ..

neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Double Post

neznamy#2452

Smazaný účet

17
30.3.2021 22:42

nejdem sa tu rozpisovať nemam na takéto "sťažnosti" moc chuť.. U mňa ako člena AT ti neprejde to, že nadávaš iným hráčom. Suhlasim mohol som reason banu dať iný.. (Napríklad : " Urážanie iných hráčov v OOC"..) Jedná sa o pár zle napísaných písmen.. NEŠLO NIC.

30.3.2021 22:43, naposledy upraveno 30.3.2021 22:45 uživatelem crims

Nevadí mu to.


Edit: Má to pod kontrolou. Vúbec se neboj Danielko55.

neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Spam
31.3.2021 17:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
31.3.2021 17:25, odstraněno 31.3.2021 17:27 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Sensei

Hráč

27
2.4.2021 13:48

Tak treba si uvedomiť, že v prom rade je to hra a všetci sa tu hráme. Nemôžeme sa pekne všetci spolu hrať? koniec koncov sme na jednom piesočku...

2.4.2021 15:38

Ban byl určitě oprávněný, koukal jsem se teď na tu žádost a dodané důkazy. Sice nepadlo sprosté slovo, ale celá ta zpráva měla jasný charakter výhružky a ty nebudeme tolerovat.

Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~77