Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o UN-BAN a Omluva Jaucukovi


neznamy#3931

Smazaný účet

19
31.3.2021 08:57

Ahoj dneska v noci jsem dostal ban na 3 dny za OOC nadavky... vinu si uvědomuj, byl jsem naštvany a když jsem naštvay nevim co pišu a až potom si to uvědomim... přiznavam moje chyba neměl jsem to psat a z chyby se poučuji, pokud Jaucuko neuzna UN-BAN tak naprosto chapu, pokud možno bych prosil o UN-BAN.

 

Omluva Jaucukovi- Ahoj @Jaucuko Sice jsem vam nevynadal... ale psal jsem vam blbosti a lidem okolo mně timto se moc omlouvam Administratorovi Jaucukovi a lidem okolo mně  a z chyby jsem se poučil už to nikdy neudělam.

Jaucuko

Hráč

11
31.3.2021 18:34

Ahoj,
Napiš mi sem logický argumenty a důvody proč ses včera choval tak jak ses choval a co uděláš k tomu aby se to už neopakovalo a ban ti zkrátím na 12 hodin.

31.3.2021 18:51, odstraněno 31.3.2021 18:56 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jaucuko

Hráč

11
1.4.2021 09:19

Napíšu, ať ti zkrátí unban na 12 hodin. Doufám, že až se spolu příště setkáme, bude to ve víc kamarádským duchu.

 

Zamykám


Powered by LeoSight IFS
LT~41

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo