Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jason Parker nábor do PSA


Shade

Hráč

49
31.3.2021 14:47

Jméno (včetně titulů)-Bc. JasonParker
Datum narození - 2.3.1987
Místo narození - New York 
Místo trvalého pobytu - Las Venturas
Vzdělání Střední škola Bezpečnostně právní činnost a Vysoká škola ekonomie a managementu
Kurzy / Licence - Řidičské průkazy A, B, C ;
Telefonní číslo - 561930
Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - nyní jako dobrovolný hasič 

OOC informace

Věk - 18
Kontakt na Discord ( nepovinné ) - °Sh4de° #5614
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 4-5 hodin denně je to různé podle toho kdy budu mít práci 
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální
Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - tak Jmenuju se Patrik je mi 18 let a pocházím z Moravy přesněji z Vyškova, rád hraju hry už od mala jsem je hrával. Hraju přesněji FPS žánr ale dám si říct i na nějaký ten simulátor nebo závodní hru. Tak abych řekl něco i o mě a ne jen o hrách tak mám rád hudbu, chození ven nejlépe někam do lesa protože je to hrozne uklidňující nejraději takhle chodím navečer kdy nejsou moc lidí venku aby byl ještě větší klid. Abych řekl něco i MTA a mích zkušenostech z RP no tak dřív jsem hrával PČR postavu mám na ní nahráno asi 300-400h pouze za PČR postavu takže nějaké zkušeností v RP za policistu mám, to stejné co se týče RP celkově na jiném serveru jsem měl něco okolo 700h nahráno takže v RP nováčkem nejsem takže porušování pravidel u mě nehrozí snažím se na to dbát abych neměl zbytečné problémy. Tímto bych asi skončil přeji krásný zbytek dne a budu doufat že se do PSA dostanu s pozdravem Patrik.

DnOndra

Hráč

50
31.3.2021 14:49, naposledy upraveno 31.3.2021 14:53 uživatelem DnOndra



Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery


Vážený pane Parker, (( @Shade ))

S lítostí Vám oznamujeme, že jste nepostoupil do druhé části náborového řízení z důvodu:

1) Uzavřený nábor


S  přáním hezkého dne,
por. Luccas Marenigh


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024