Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Jaucuko


romus123

Hráč

11
2.4.2021 00:41, naposledy upraveno 2.4.2021 00:42 uživatelem romus123

Dostal jsem ban za pravidlo 3, umyslnějsem při celém konfliktu sesnažil respektovat maximálně admina. Ale nebudu to tu popisovat z dlouhavě .

Rovnou začínám tím, že nežádám o unban. Dostal jsem ban za nerespektování admina, s tím sice nesouhlasím, protože sem se jaucuka respektovat snažil. Ale jeho vyjadřování, je složité.

Jednodušše hráčka nabourala lagem , bylo zde těžké zranění. k nehodě jsem přijel a píšu /do co je vidět a /do poškození vozidla . psal jsem to v rychlosti abych pochopil co se stalo. do /do mi odepsal admin jaucuko /do nic.

Začal se vymlouvat jak chci erpit lag. no nechápu jak tohle může být u admin teamu.

například když byl ještě v trialu, jel jsem na benzinu, s važným zraněním. Pan admin Jaucuko se na mě portl uprostřed sve rp akce a healnul mě bez duvodne.

 

 

NeznámýO7: (( malo by sa to erpit akoze ))
NeznámýF8: (( jn ))
Roman Nemec: (( co se stalo ? ))
Roman Nemec stáhl okna dolů.
NeznámýO7: (( natka burala ))
NeznámýF8: (( nn ))
Dusky: (( díky ))
Natalia Black: (( zasa lag ))
★ co je vidět? ((Roman Nemec))
NeznámýF8: (( Natke ušiel interier ))
Natalia Black: (( neerpí ))
★ buračku ((NeznámýF8))
★ nic (([GM] Jaucuko))
Screenshot zlyhal (CreateOffscreenPlainSurface failed (0x8007000e))
★ ake poskozeni vozidla? ((Roman Nemec))
★ jenom sen ((Dusky))
★ žádný. (([GM] Jaucuko))
NeznámýF8: (( Aha lulw. ))
NeznámýO7: (( placem ))
Natalia Black: (( je viod ))
NeznámýF8: (( Lagy se rpí. ))
Roman Nemec: (( co to ma znamenat? ))
NeznámýF8: (( Ulet ))
Dusky: (( nehulte to nic jsem neviděl že ))
(45) Game Master Jaucuko: (( doslova ))
Roman Nemec: (( lagy se erpí ))
[Čeština] NeznámýF8 říká: Pome one
[Čeština] NeznámýF8 říká: Felit
(45) Game Master Jaucuko: (( pokud to jde ))
(45) Game Master Jaucuko: (( RPit ))
(45) Game Master Jaucuko: (( tak to rpím ))
NeznámýF8: (( A nejde ? ))
(45) Game Master Jaucuko: (( ne nejde ))

 

 

 

 

Po banu. discord.

zítra v 0:31

chceš vidět      

0:31 jak moc discord není součástí skima?      

zítra v 0:31

nase komunikace mezi nama      

0:31 neni soucast portalu leosight      

0:32 a banovat me za neco co pisu tady by byl opravdu už ulet.      

zítra v 0:32

chceš vidět    

  0:32 jak moc to není součástí leosightu?  

    0:32 víš za co dostal cosmmo první permu?    

  0:32 urážky člena AT na discordu.      

zítra v 0:32

ja se s tebou nejdu hadat      

0:32 proste napisu stiznost, vyjadris se      

0:32 konec.      

 

K této komunikaci, kdy se opravdu vyjadřuje jako nedospělí a vyhrožuje mi prodoužením banu. ani nebudu komentovat.

Jaucuko

Hráč

11
2.4.2021 00:58

Ahoj,

Je krásný že tu posíláš logy. Ale co takhle dodat celé logy? Moc rád to udělám za tebe.

Discord konverzace

    roman němec — dnes v 0:24
tak jsi normální ?
jaucuko — dnes v 0:25
ano jsem
pravidlo 3
nerespektování člena admin teamu
mám konečný slovo
zarpil jsem /do jako passive prvek
takže nevidím v čem máš problém
situaci jsem skipnul
byl jsem celou dobu v ní
můžeš být rád za hodinu
Pokud mi slíbíš, že se nebudeš chovat dál takto
nemám problém tě odbanovat hned.
roman němec — dnes v 0:29
ne ty jsi akorát děcko, vyjadřoval jsem se naprosto normálně
snažím se tě jako admina respektovat
a proto jsem nenadaval, nechtel se hadat
ale nelibila se mi tvoje reakce a vyjadril jsem se k nic
ni *
zadost o unban nezadam. pisu si v kidu stiznost a dodam screeny, z tveho najs skipu, jen protože to byl lag, a nadrzujes.
jaucuko — dnes v 0:31
ty to chceš v tý hře prodloužit
roman němec — dnes v 0:31
děkuji, gn.
jaucuko — dnes v 0:31
nemáš zač, dobrou noc.
roman němec — dnes v 0:31
discord neni soucast skima
jaucuko — dnes v 0:31
chceš vidět
jak moc discord není součástí skima?
roman němec — dnes v 0:31
nase komunikace mezi nama
neni soucast portalu leosight
a banovat me za neco co pisu tady by byl opravdu už ulet.
jaucuko — dnes v 0:32
chceš vidět
jak moc to není součástí leosightu?
víš za co dostal cosmmo první permu?
urážky člena AT na discordu.
roman němec — dnes v 0:32
ja se s tebou nejdu hadat
proste napisu stiznost, vyjadris se
konec.
jaucuko — dnes v 0:42
Vozidlo jsem ti respawnul (máš ho ve FedExu)

INGame konverzace

  Toto je opravdu dlouhej log a nebaví mě to posílat dál, je tam ještě spousta věcí. Upřímně? Nechápu s čím si měl problém u té bouračky si NEBYL, neviděl si co se stalo, když tak dodám konverzaci s jiným účastníkem, který na mě chtěl dát též report za to /do. Sám řekl, že ten SKIP chápe, už kvůli těm lagům a kvůli tomu jak se to stalo. Za mě je to oprávněný ban.

romus123

Hráč

11
2.4.2021 01:06

Tak pokračujeme, nikde není napsáno, že chci unban. Ban mi přišel v tu chvíli přehnaný, ale je to tvé rozhodnutí.

Ano nehodu jsem neviděl, ty když nehodu nevidíš ale přijedeš k ní, tak jí ignoruješ? no asi každej hrajem na jiné urovni rp.

 

Dále To že jsi dodal delší logy je fakt super, když vynecháme to, že jsem tam napsal ´´děcko´´ což je můj názor na tebe , ale není to myšleno jako urážka. Tak jsi dodal logy toho jak mi vyhrožuješ ´´jaucuko — dnes v 0:31
ty to chceš v tý hře prodloužit´´

 

Tímto znovu opakuji důvod prispevku, nežádám unban, nežádám nějaký postih na tebe. Hlavně co žádám aby jsi se začal chovat jako člen AT a ne jako hráč co hraje rp server2 hodiny. děkuji.

Jaucuko

Hráč

11
2.4.2021 01:22

V čem je teda pointa tvý stížnosti? Důvod ke skipu jsem měl, právo na skip taky.

Přiložil jsem i celou konverzaci, kterou si ty záměrně ustřihl a vytrhl z kontextu. Dal jsem si i práci s tím ti to všechno vyscreenovat a vložit to sem. Možnost k unbanu jsem ti též dal a auto, které si měl tak, že blokovalo silnici jsem ti respawnul a napsal jeho lokaci.

Jediný v čem vidím problém je, že se ti nelíbilo moje /do nic. Ano uznávám, mám admin duty, ovšem přes /do se RPí i passive věci, takže v tom problém nevidím.

romus123

Hráč

11
2.4.2021 01:26, naposledy upraveno 2.4.2021 01:30 uživatelem romus123

Moje stížnost spočívá v tom, že chci aby hráči viděli jak se chováš. Záměrně? takže jsi rád, že tam je vidět tvoje další vyhrožování a tvoje nadržování unbanem, aby jsem dělal, že jsem nic neviděl ?

Mě se nelíbilo tvoje vyjadřování jako admina, tvoje skipnutí rp akce, která se normálně mohla hrát.

A zabanovánímě za to , že jsi mě vyžádal o muj názor, který jsem ti napsal a ty mě za to zabanoval. Nehodlám to dál řešit.

Změn své chování k lepšímu, máš dělat jméno skimu. Ne ho kazit.

 

A uplácení unbanem a tím, že jsi mi respawnul auto nefunguje. vozidlo jsi respawnul protože bránilo k cestě? Od toho slouží odtahovka a je to ic věc, takže jsi opět měnil rp . (díky ted se proběhnu na firmu.)

Jaucuko

Hráč

11
2.4.2021 01:39

Kde jsem napsal, že chci tvoje odpuštění? :D. Jestli sis nevšiml tak pokud dám ban v 90% mu dám šanci na nápravu situace a při delším banu zkrácení trestu. Moje vyhrožování?

Doslova


dnes v 0:31

discord neni soucast skima


Pokud discord není součástí Skima. Znamená to, že můžeme urážet jeden druhýho navzájem? Pokud se nemýlím Cosmmo dostal ban, za to že napsal na discordu poměrně nehezkou urážku Sammaelovi. Uvědom si, že i na discordu jsme komunita. Takže ano, za to co děláš na discordu je možnost, že ti bude trest prodloužen.
Moje odpuštění - 
Dám hráči šanci se omluvit za jeho chování, tak jako jsem to udělal u Mekiho (Meki09) viz jeho příspěvek, kde se navážel do hráčů apod. Omluvil se? Ano, zkrátil jsem mu trest o poměrně značnej počet hodin. 

Mě se nelíbilo tvoje vyjadřování jako admina, tvoje skipnutí rp akce, která se normálně mohla hrát.

Tohle upřímně nechápu, ty si sám napsal, že si u toho nebyl, nevíš jak ta situace proběhla, jak jsem psal

Pokud ten lag jde RPit, nevoiduju to. Pokud nelze RPit (jako třeba teď) voiduji to.

Proč to nešlo RPit? Jde o to, že jsem jí naboural když už jsem byl u radaru a ona teprve vyjela z benzínky. Mám RPit, že moje auto má teleskopickou ruku která dala facku Fordu a odhodilo jí to? Nebo mám RPit že přejela super kočku která jí vymrštila 30 metrů do vzduchu?

Nadržování - 

Ano, všichni komu jsem vyřešil report, tak tomu nadržuji. Well, not really. Tohle platí pro všechny: To, že jste si dali report s tím, že jste nahlásili Pepíka za Powergaming, kvůli tomu, že ve 2 lidech tlačili BMW 520I a administrátor to falsne (zamítne report). Neznamená to že Pepík, kterýho nikdo nezná, je adminův kamarád, ale jednoduše, že k porušení pravidel nedošlo.


romus123

Hráč

11
2.4.2021 01:56, naposledy upraveno 2.4.2021 02:04 uživatelem romus123

Tvoje arogantní vyjadřování nechám bez povšimnutí.

Lag se má erpit vždy , nic víc nic míň.

 

 

Tohle upřímně nechápu, ty si sám napsal, že si u toho nebyl, nevíš jak ta situace proběhla, jak jsem psal

- nebyl jsem u začátku ale u zbytku ano.

Ohledně discordu, naše komunikace mezi náma je jen mezi náma, tím, že mi za to budeš dávat někde ban opět opakuji je úlet a poměrně trapné.

.

Dále nechápu proč jako admin máš neustále a dokola potřebu se hádat, chovat arogantně. Aha už chápu , protože se dokola vracíme k tomu stejnému, nejsi dospělí..

A pokud chceš , rád ti někdy věnuju hodinku a dam ti priklady jak erpit lagy, protože na Natku drexler, či Zoe Drexler jsem narazil několikrát kdy měli lagy, kdy to byla naprostá blbost erpit, ale musel jsem protože na rozdíl od tebe já bych za to dostal ban.

(rp akce jde v rychlosti vymyslet, jednodušše stačilo erpi injuries)

Pokud se chceš nadále hádat, napisu novou stiznost se starou zalezitosti, kdy jsi porušil pravidla a zneužil pravomocí admina. dobrou :)

Helter

Hráč

15
2.4.2021 10:07, naposledy upraveno 2.4.2021 10:11 uživatelem Helter

nerespektování člena admin teamu. mám konečný slovo. zarpil jsem /do jako passive prvek. takže nevidím v čem máš problém. situaci jsem skipnul. byl jsem celou dobu v ní. můžeš být rád za hodinu

Ano, máš konečné slovo, ale je tu pravidlo:

1. Hráč je povinen hrát RP stále a to v souladu s pravidly serveru. To znamená, že po celou dobu hry se pohybuje v IC světě. OOC situaci může vytvořit pouze člen AT.

a bohužiaľ, áno, rpia sa aj lagy. Niekoľkokrát keď som aj dodal video, že som sa lagol, tak mi admin povedal, že to RPiť musím. Ty si čo? Výnimka? Nevykrúcaj sa z IC veci tým, že si admin a skipneš si to.

To je akokeby hráč povedal, lag, bb, skip, čau. Ale on by za to dostal ban :) Nemal by si ísť príkladom k hráčom?

 

O tvojom drzom správaní ani nehovorím.

 

PS: Ako admin by si sa mohol naučiť ako vkladať obrázky na web :)

 

2.4.2021 15:28

Strhává se to tu k nadbytečné diskuzi. Pošli mi do soukromé zprávy logy ze hry, jestliže potvrdí co píšeš, pak se Jaucuko dopustil pochybení, což nic nemění na situaci, že jsi to dále mohl řešit v klidu a ne mu jít nadávat na Discord. S Jaucukem o situaci promluvím a bude upozorněn. Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~109

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč dnes v 21:21

marekvoe

200Kč dnes v 18:32

Darkoun03

290Kč dnes v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024