Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Projektové dokumentace pro provedení stavby


neznamy#5088

Smazaný účet

6
2.4.2021 20:58, naposledy upraveno 5.4.2021 16:19 uživatelem neznamy#5088

Zdravím, jmenuji se Reilly Broadhurst a již nějakou dobu se věnuji projektové dokumentaci staveb. Mám akademický titul M.Arch

Nabízím;

  • projektové dokumentace pro územní a stavební řízení
  • projektové dokumentace pro provedení stavby
  • zajištění potřebných specializovaných průzkumů a rozborů
  • autorský dozor na stavbě   

Kontaktujte mě

Udělat první krok je vždy nejdůležitější. Proto budu ráda, když mě kdykoliv oslovíte na uvedených kontaktech.

tel. 476510
smail. reilly.broadhurst@smail.ic 

Poznejme se

První setkání je důležitým krokem k úspěchu. Poznáme se a dáme směr naši budoucí spolupráci. Má kancelář, kavárna, u vás doma - místo nechám na vás. 

Koncept

Jde v podstatě o hlavní myšlenku, nosné téma celého návrhu. Od konceptu se odvíjí další práce, je to základní stavební kámen. 

Projektová dokumentace a obstarání povolení stavby

Abychom mohli návrh proměnit ve skutečnost, je nutné jej nejprve projednat s úřady. Proto si u soudu zjistíte zda je pozemek k mání. Pokud již pozemek vlastníte je důležité vyjednat stavební povolení. 


((OOC INFORMACE))

((ukázka předchozí práce klik.))

((jedná se o službu mappingu - VLASTNÍ MAPPING SI MUSÍTE VY ZAKOUPIT V ONLINE SHOPU, jsem schopen tvořit věci v exteriéru nebo interiéru - je na vás co požadujete, první si u soudu musíte zjistit zda je pozemek k zakoupení a poté po mě požadovat mapping, samotný soubor mappingu pošlu rovnou Ratajdě po zaplacení, za moje mappování platíte čistě IC, není problém průběh mappingu sdílet na Discordu ať už skrze obrázky nebo streamem))


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Streexy

87Kč včera v 21:46

Markuus

63Kč včera v 15:46

gloziscoot

70Kč 22.4.2024 22:29

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024