Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o ub


neznamy#4109

Smazaný účet

6
3.4.2021 20:24

takže zdar

píšu protože mam už dost dlouho perma ban za věc za kterou bych měl mít ban aspon podle mě tak 170 hod

jelikož už mi skimo fakt chiby a jsem bez hrani na nem zoufalej tak sem píšu tak co se vlastně stalo>stalo se to že už dost dlouho zpátky jsme si s kámošema ve 2 ráno v MG u benzinky delali srandu z ruznych věcí protože byla v ty 2 ráno už fakt nuda pak jsme potkali v benzince potkali hráče Ivan tereschenko a jeho přítelkini ivan se zacal postrkovat s mym kamosem a ja jsem chtel zakrocit tak jsem za ivanem furt chodil a ivan pak zabehl kousek ode mě vytáhl glocka a dal mi pk jenze pak se podal report a z nejakeho duvodu (z nejakeho protoze uz si nepamatuju proc :D)se ta akce hrala znova a ja jsem byl mega naštvanej protoze jsem si chtel proste jen chilovat tak jsem začal být fakt hrozně toxik a kdyz me deli do cely tak jsem furt ooc nadaval a typci se konali mixingu protoze mi za to dali 4 hodiny v base<tohle je konec víc už si nepamatuji a ban byl udělen sandlerinem 

 

3.4.2021 20:30, naposledy upraveno 3.4.2021 20:30 uživatelem Rataj

Jelikož Sandler již není členem našeho AT, tak tvou žádost, historii a situaci přehodnotí TM @SedliX.

Vzhledem i k jeho časové vytíženosti měj prosím trpělivost a nikde ho neupomínkuj.

5.4.2021 14:43

Ahoj @neznamy#4109,

ban jsi dostal za nadávky v OOC. Už jednou jsi dříve za stejné porušení pravidel dostal permanentní ban. Z toho důvodu bych tě poprosil o dodání logů z 11. 3. 2021 od 9:00. Logy můžeš poslat sem do odpovědi, nebo mi je pošli do PM na Discordu (SedliX#2670).

5.4.2021 14:44, odstraněno 5.4.2021 15:58 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
6.4.2021 02:46

Dobrá, logy pročtu a uvidím, jak moc přehnané nadávky byly. Odpovím ale až ve středu nebo ve čtvrtek, do té doby tě prosím o trpělivost, jsem do středy časově zaneprázdněný. 

10.4.2021 17:40

Ahoj,

prošel jsem tvou historii a logy, které jsi doložil. Ve tvé historii se trest za OOC urážky vyskytuje opakovaně. Kromě toho ti aktuální ban nebyl udělen pouze za OOC nadávky, ale také za trash-RP a disguisting RP. Nadávky, kterými jsi napadal hráče okolo tebe, byly rozhodně přehnané, přesně jak píšeš.

 

S přihlédnutím na tvou historii (viz screenshot) jsem se rozhodl, že ti osobně unban neudělím. Dostal jsi již druhý permanentní ban za OOC nadávky, poučit tě měl ban první. Přesto jsi v nevhodném chování pokračoval a za stejný důvod jsi dostal permanentní ban znovu. Ačkoliv jsem já sám proti unbanu, nechám ostatní členy AT, aby se k tvé žádosti o UB (neveřejně) vyjádřili. Bude-li převažovat názor, že ti unban má být udělen, udělím ti ho. Jakmile hlasování proběhne, oznámím výsledek zde v této žádosti.

sammael02

Hráč

21
11.4.2021 21:48

Dle mého si unban nezasloužíš, jelikož jsi porušil to samé pravidlo jako minule.

13.4.2021 11:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
13.4.2021 16:05

Ban jsi ale nedostal pouze za OOC nadávky. Dalším důvodem, který v ban listu není uveden, je údajně alt-to-alt. Většina administrátorů hlasovala proti unbanu, proto žádost zamítám. Můžeš si však s odstupem času podat novou (dej tomu ale čas a ať ona přihláška stojí za to). 


Powered by LeoSight IFS
LT~62