Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na NON RP Acting několika skleníkářů.

1 2 3



izerman

Hráč

15
4.4.2021 19:51, naposledy upraveno 4.4.2021 19:51 uživatelem izerman

@Soudruh Zas musíme uznat že s vozidlama je to trošku jinak. Vem si že nehodu způsobí lag (kterou musíš hold RPit i když nerad) a ty pak příjdeš o auto, avšak je to na hráči klidně s tím může dál RPit co bude s tím autem. Ale to co se děje s těma skleníkama tak to je opravdu moc. Gauč, televize, notebook, boombox, repráky ? A gauč co by se do týdne ztrouchnivěl ? To s těma skleníkama je úplná blbost proti pravidlum zdravého rozumu RP.

5.4.2021 02:49, odstraněno 5.4.2021 02:50 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
5.4.2021 10:53

Já mám taky ve skleníku televizi a boombox. Chápu tvé argumenty, že to může navlhnout, ale hráče bych tak rozhodně netrestal. Pokud chceš, svoji televizi, gauč, nebo křeslo si můžeš RPit, že nefunguje, není v tom problem, ale proč zamezovat hráčům, aby si užili trochu zábavy, když tím nijak nezkazí hru ostatním? 

Sensei

Hráč

27
5.4.2021 11:50

Keby si IRL dám gauč hoci aj na komín tak je to moja vec a moja blbosť. 

5.4.2021 12:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
5.4.2021 13:00

Tak znova, proč by to hráči nemohli dělat, dokud tím nezkazí ostatním roleplay? Jde hlavně o to si tu hru užít, kor když hrajeme na LightRP, kde se RPí "z donucení", hehe.

izerman

Hráč

15
5.4.2021 16:34

@Zeintar "Pokud chceš, svoji televizi, gauč, nebo křeslo si můžeš RPit, že nefunguje, není v tom problem"

Pokud by RPili že jim to nefunguje, tak v tom případě si tam nebudou moct pouštět žádné videa. Pochybuji že kdyby RPili že to nefunguje, tak si na tom nic nepustí a pak ten předmět smažou, protože by už byl nefunkční a mohli by to hodit do sběrného dvoru akorát. To je jak když naberu lampu autem tak, že se tomu nijak vzhledově poničí nárazník. Proč bych RPil injuries? Auto je přece neponičené nic se nestalo :) Pokud jde o boombox tak si ho tam na 5-10 minut vzít mohou... Ale ne že tam mají postavení obývací pokoj -_- Televize, gauč, notebook a další...

5.4.2021 17:16, odstraněno 5.4.2021 18:24 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

izerman

Hráč

15
5.4.2021 18:10

Jelikož je zde už pouze konverzace mezi hráči, žádám aby se k tomu začal vyjadřovat i A-Tým. Chci slyšet zda se to bude řešit, nebo tato stížnost bude měsíce tvrdnout mezi nevyřešenýma, nebo jestli se s tím něco bude dělat. Přeci jen není to Všeobecná diskuze, ale stížnost a něco takového co se děje by se řešit mělo. Pak se ty fotky ještě zveřejní jako ukázka serveru a pak to dopadá takto: Hráč byl zabanován NON RP injuries, neznalost RP. Za 10 minut: Žádost o unban: "dejte my prosym unban nyc sem neudelal" Takovéto fotky krásně přivolávají lidi co nebudou hrát RP. Ano jsou to nováčci, ale tak taky jde o to díky čemu příjdou, jestli příjdou přes něco na čem to RP uvidí, nebo přes fotku kde je gauč a televize ve skleníku... Vyjádří se k tomu A-Tým? Nebo rovnou i Rataj ? Buď z toho bude Roleroam nebo Roleplay.

7.4.2021 22:44

Zdravím, ten člen AT tam na screenu jsem . Ano, s hráčema jsem na tom screenu chilloval v den co skleníky vyšly, tuším že ta televize tam je dodnes. Popravdě mi vůbec nedošlo že to je vlastně blbost, a souhlasím s tebou, takže za to se omlouvám. Dále by se mohl vyjádřit snad jen @Rataj

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~88

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024