Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unbaník


neznamy#3788

Smazaný účet

10
5.4.2021 17:20, naposledy upraveno 5.4.2021 18:13 uživatelem neznamy#3788

Dobrý den přátele i nepřátele, dnes krasného dne potom co sem se vynervoval u Cska sem se rozhodl že zapnu Skimo RP no a tak si jezdím až najdu DN v tu chvíli se rozhodnu jít do on duty u HZS a jet tam... samořejmě jako každy kdo je v PSA či HZS ví že aktivita ZZS je mizerná a proto když vám někdo umírá v autě a vy mate nervy začnete řvát po ZZS však-li to není dobrý nápad... protože skončíte jako já a @Demon8116  no po tom co sem si zařval v /Dep tak mi přilítla taková hezká PMka od Admina @Petriik1 přikladam foto ZDE  neboli sem dostal něco jako Warn...  no ale i přes warn od Petriika to skončilo nějak takto 

 

 

takže bych prosil nějaké to snížení trestu či unban  chybu si uvědomuji ale Petřik mě na ni upozornil a od te doby sem tam nechoval jak ehm ehm.. takže bych prosil vyjádření Admina @neznamy#2452  

 

maximálně ještě například Petřika či kohokoliv z AT nikoliv obyčejné občany RC jako sem já.

EDIT// emm, je v planu na to někdy odpovědět? 

neznamy#2452

Smazaný účet

17
5.4.2021 18:17

Čus,

Fakt mi príde nenormálne vypisovať do departmentu či ZZS momentálne pozerá na po*no alebo či si práve s prepáčením "honí ko*ot". Toto vaše správanie úplne kazí RP a je to proti Zdravému Rozumu. Pokiaľ s mojim rozhodnutím nesúhlasíš, tak si na mňa môžeš podať sťažnosť. Unban zamietam.

-S láskou Viyn 😋


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024