Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Aktuality


5.4.2021 19:18

Dobrý den spoluobčané,

Dovolte mi se představit, Jmenuji se Patrik Lovecký a jsem starosta města Bluebbery.
Do této sekce budu psát aktuality co se dějí/plánují ve městě. 

Z důvodu častých dopravních nehod při vjezdě do Bluebbery (obrázek 1.) jsem se rozhodl naplánovat tyto věci:
1. Přidat radar v daném úseku (obrázek 1.).
2. Přidat varovní značku.
3. Možná se omezí rychlost na 30 km/h jenom v daném úseku (obrázek 1.)... ale to není jisté.

Děkuji za přečtení této "Aktuality".
- Starosta Bluebbery - Patrik Lovecký
Obrázek 1.

5.4.2021 22:57

Dobrý den spoluobčané, přináším vám nové informace.
Dneska proběhlo zasedání zastupitelstva.

Na zasedání jsem navrhnul:
a) Přidání radaru na kopci v Bluebbery.
b) Vytvoření parku pro všechny občany.
c) Přidání varovné značky na kopci v Bluebbery,
d) Omezení rychlosti na kopci v Bluebbery. 

Bohužel, tyto návrhy byly zamítnuté z negativních důvodu.
Bod a) byl zamítnut z důvodu, že by to mohlo způsobit další dopravní nehody...
Řidiči by si daného radaru nemuseli všimnout a mohli by do něj nabourat. 

Bod b) byl zamítnut z důvodu toho, že nebylo místo, kde by se park mohl vybudovat.

Bod c) byl zamítnut z důvodu, že by to mohlo taktéž způsobit další dopravní nehodu.
Stejný případ, řidič by si toho nemusel všimnout a naboural by. 

Bod d) byl zamítnut z důvodu, že by to byla nebezpečná jízda, proč? protože hodně řidičů jezdí 150 km/h bohužel, je to tak.
Tudíž by nemuseli ubrzdit, dostali by smyk a vybourali by se, taktéž by kamiony měli velké problémy s rozjezdem. 

Každopádně, přináším aspoň jednu pozitivní věc... spíše dvě.
Do pár dní, se odeberou značky na kopci v Bluebbery a dvě se přesunou na jiné místo.
Tento krok, by mohl omezit dopravní nehody, protože by konečně řidiči přestali bourat do značek.

Další pozitivní věc pro vás jest ta, že otevírám možnost "Návrhy na zlepšení města Bluebbery"
To znamená, že tam můžete dávat různé návrhy, které by mohly zlepšit žití v Bluebbery.
Mrzí mne, že ten radar nevyšel... ale plánuje se jedna věc, kterou vám ještě nemohu prozradit, takže se máte na co "těšit"

Mějte krásny den, váš starosta. 

Konkrétně se odeberou tyto značky:

9.4.2021 21:56, naposledy upraveno 9.4.2021 21:57 uživatelem Kolpanek

Dobrý den spoluobčané,

Určitě víte, že se v Bluebbery stává hodně dopravních nehod, konkrétně v úseku kopce. (Obrázek 1.), celkově, toto místo je velmi nebezpečné. Napadlo mne, že dám možnost spoluobčanům si napsat, jak by jste právě Vy, zabezpečili kopec v Bluebbery, protože vím, že je zde hodně lidí, kteří mají určitě super nápady.

Chci ještě říci, že se plánuje "pár" věcí a určitě se vám budou líbit. Máte se na co těšit. 

Dotazník je anonymní a všechny návrhy se berou v potaz. 
Dotazník - http://kratke.cz/bluebbery

Mějte krásny zbytek dne. Váš starosta - Patrik Lovecký

((Pokud nebude dotazník funkční, tak mi napište na discord - Kolpanek#2995))


Obrázek 1.

18.4.2021 23:21

Dobrý den spoluobčané,

Dnešním dnem byla rozšířena vyhláška "Vyhláška kterou se stanoví zákaz šíření reklamy na veřejně přístupných místech mimo provozovnu" o článek 7.

Článek 7. umožňuje občanům/firmám dělat propagační letáky a další podobné věci mimo provozovnu, ale musí splňovat dané body, které jsou zmíněné ve vyhlášce, konkrétně v článku 7. Po vypršení platnosti "smlouvy" se reklama bere jako porušení vyhlášky a osoba, která do 3 dnů, neodebere propagační lísteček či jiné propagační materiály, tak bude pokutována ve výši 50 000 Kč příslušníkem PSA.

 

Vyhláška nabírá platnosti dne 19.4.2021

Přeji Vám krásný den milí spoluobčané.

Podpis starosty: Patrik Lovecký

 

7.5.2021 09:44, naposledy upraveno 7.5.2021 09:45 uživatelem Kolpanek

Dobrý den spoluobčané,

Dnešním dnem se zrušila značka "zákaz parkování", která byla před úřadem z důvodu toho, že se členům Kongresu odtahovali vozidla.
Dále se daly vystavět dvě nové značky "Parkování vyhrazeno pro kongresmany San Andreas".
Tímto vyzývám, aby G66 neodtahovala vozidla kongresmanů! 
Pokud někdo z občanů bude parkovat na vyhrazeném místě pro kongresmany, tak mu hrozí pokuta ve výši 50 000 korun. 

Přeji Vám krásný den milí spoluobčané.
 


Powered by LeoSight IFS
LT~66