Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Kolpanek


6.4.2021 17:50, naposledy upraveno 6.4.2021 17:52 uživatelem Kolpanek

Zdravím, všem přeji krásny den,

Rád bych se představil pro ty, co mne ještě neznají.

Můj osobní život:
Jmenuji se Patrik a moje herní přezdívka jest Kolpanek... můžete mi říkat Kolpan/e.
Narodil jsem se v roce 2005 tudíž mi jest 15 a tento rok bude 16. Studuji střední školu konkrétně obor instalatér.
Tento obor mohu jenom doporučit, občas tento obor je těžký, ale ten kdo je zručný, tak pro něj to není nijak těžké. Jsem sympatický, milý, pracovitý a občas nervní člověk. 
Narodil jsem se ve městě Třinec, takže pocházím z Moravskoslezkého kraje. Moje mamka je Polka a otec je Čech, tudíž mám národnost Polskou, takže jsem chodil na Polskou základku. Ovládám plynule Polsky a v Angličtině, 
ovládám jenom základy. Jak mám volný čas, tak jsem převážně s kamarády venku nebo hraji nějakou hru na počítači... jako každý. :D. Mezi mé koníčky patří Florbal. Florbal hraji již pár let a ve florbale jsem konkrétně golman. Jako, nechci znít egoisticky, ale troufnu si říci, že jsem celkem dost dobrý. :D.
Mezi jiné taktéž ovládám základy psychologie, tudíž poznám co se honí lidem v hlavě. :D.

Herní život:
Moje herní přezdívka jest Kolpanek, můžete mi říkat Kolpan/e, jak jsem již psal.
Na herní scénu jsem přišel v roce 2010 tudíž v 9 letech přibližně. Začínal jsem na Minecraftu, jako skoro všichni. :D. Minecraft jsem hrával denně, protože jsem si našel pár kamarádů. Od mých 12-13 let, jsem prvně zkoušel být Helper na Minecrafti scéně... největší dosažený projekt byl Midecon v té době na tom serveru hrávalo 300-500 hráčů. Server bohužel byl ukončen z neznámých důvodu. Na Midecon jsem nastoupil ještě jeden krát, ale to tam již hrávalo jen 100-150 lidí denně... dosažený post "Hlavní Helper". Staré dobré časy no.
Teď se přesuneme na MTA scénu. MTA jsem začal hrávat před 1rokem, ale nehrával jsem ho aktivně.
Aktivně jsem ho začal hrávat před 5 měsicmi, za tu dobu jsem se naučil celkem dobře erpit. Našel jsem si pár fajn kamarádů a díky nim, mne stále baví MTAčko. Jak jste si mohli všimnout v sekci "Přihlášky do AT", tak jsem si psal nábor na Helpera. Poprvé mi to nevyšlo, protože jsem v daném měsíci dostal ban, ponaučil jsem se a díky tomuto jsem obohatil své RP dovednosti. Musím říci, že mé RP, jest již na celkem velké úrovni. Mimo jiné hraji také občas CS:GO a občas si zahraji Leosighte station. Kdysi jsem hrával hru "Arma 3" ale bohužel neměl jsem placenou verzi, takže jsem se nemohl dostat do nějakých pluků, takže mne hra omrzela. Ovšem, jak si na hru našetřím, tak si ji okamžitě koupím, ale je celkem drahá no.. :D
Občas jsem taktéž hrával League Of Legends, ale na počítači mi to nějak nešlo, tak jsem přešel na Wild Rift. Momentálně ve Wild Riftu mám rank Silver 3 což je celkem dobré, ale můj cíl, je dosáhnout maximálně goldu nebo platiny. :D

No, to by bylo asi vše, pokud se vyskytnou gramatické chyby, tak se omlouvám.
Mějte hezký den,
 - Kolpanek 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~27