Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor do PSA- N. Hilton


Jacko88

Hráč

41
7.4.2021 19:46

Jméno (včetně titulů)- Bc. Nathalia Hilton
Datum narození - 14.6 1999
Místo narození - Liberty City, nemocnice
Místo trvalého pobytu - Palomino Creek, Red County
Vzdělání - ZŠ, SŠ autotronik s maturitou a teď dokončuji VOŠ strojírenskou
Kurzy / Licence - Mechanik- Autotronik, řidičský průkaz skupiny A, B, C
Telefonní číslo - 868422
Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - ne
OOC informace
Věk - 15 let
Kontakt na Discord ( nepovinné ) - Jacko88#6375
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - cca 5h denně, možná i více, ale někdy i trošku méně... Někdy nahraju i 8h denně, ale hodně z toho je ráno a to nejsem moc aktivní, spíš dělám security...
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Převážně hraju legální, za ilegální mám pár hodin a moc mě to nebavilo.
Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Jsem kluk co hraje na Skimu pravidelně každý den, za necelé  2 měsíce mi bude 16... . Mám rád auta a vyznám se i trochu ve zbraních, o policejních věcech něco málo také vím, také něco vím i o právech, ale fakt jen málo :D. Chodím do 9. třídy na ZŠ a rád sportuju. Práci PSA chci na Skimu zkusit už dlouho... Jsem týmový hráč a myslím si že snadno zapadám do kolektivu... Předem děkuji za odpověd.

Jacko88

Hráč

41
7.4.2021 19:51

Moc se omluvám, přihlášku pošlu na web...


Powered by LeoSight IFS
LT~18