Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška do PSA - Eloise Le Sueur


Michal159

Hráč

13
7.4.2021 20:10

Jméno (včetně titulů)- Eloise Le Sueur

Datum narození - 02.08.1994

Místo narození - Paris, Francouzsko

Místo trvalého pobytu - Los Santos 

Vzdělání - maturitní odbor bezpečnostní právní činnost. 

Kurzy / Licence - Řidičský průkaz v typu: A, B a C. 

Telefonní číslo - 697532

Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - žádná

 

OOC informace

 

Věk - 14

Kontakt na Discord ( nepovinné ) - kaito#1573

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3-7 hodiny denně 

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální 

Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - No nejsem Čech jsem kluk z Irska učím se češtinu zatím zkoro 2 roky. V Irsku jsem dodělal celou základu, byl jsem rok na mechanickou ale poté jsme se odstěhovali do České republiky do karlovarského kraje v malým obci Merklín. Chodím na sportovní školu v ostrově jménem Gympl. Investují čas sportům fotbal, box, florbal a chodil jsem i na karate. Jsem spíš ten rozumný v skupině až v roštu rád bych se stal buď hasiče nebo policajtem moje teta a strejda jsou policajti. Investují okolo 3-7 hodin denně na hraní. Láká mě práce v PSA. Hrál jsem hodně her kde jsem vždy byl policajt např. APB reloaded a řeknu že nebaví mě ilegál nevyplatí se být ve vězení 1/4 toho co hraju a musím říct že by mě to velmi bavilo být v PSA a byl bych ve službě 3/4 času toho co hraju, vždy je na mě spolech, když někdo potřebuje pomoct vždy si na ně udělám čas a to se týká ic a ooc :) děkuji za přečtení mě přihlášky do PSA a doufám že to bude vyhovovat.

Z pozdravem Sueurova.

 

 

 

A.K.A Genji Ho Ratashi :P

Denis

Hráč

16
7.4.2021 21:47

Ahoj přečti si detalněji popisek tu ;)


Powered by LeoSight IFS
LT~24