Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Totalne DM

1 2

FROME

Hráč

4
7.4.2021 21:10, naposledy upraveno 8.4.2021 13:56 uživatelem FROME

Zdravim rad by som nahlasil hraca s maskou A6 ktory iba tak pri predbiehani zacal do nas strielat nikto netasil ani zbran proste vozime sa predbieham ho nikto mu nic nepovedal a on hned SPUSTI STRELBU.Tam v logu neboly tasene ani zbrane ani nic , samozrejme chlapec si vsimol statsusi ake sme maly a preto pri predbiehani zacal strielat co to UPLNE zmetoval,nato samozrejme dosiel konvoj policajtov ktori sme musely riesit IC kde bolo zastreleny 3-4 policajti prisly sme o zbrane a naboje,ono to tak ani nejde o to ale proste co to je za RP ze ked pri predbiehani vobec niekto netasi zbran nic nehovori a chalpec zacne strielat do auta :)

Za mna je to totalne porusenie zdraveho rozumu a DM asi tak...

podla neho je toto dovod preco strielat za autom ktori ide za nim NIKTO netasil ani zbran ako je vidno na videu,ja sam viem ze je to totalna meta sak staci sa pozriet na nase statusi co sme maly....

7.4.202120:46:20Neznámý♂A6: (( Ste na kamionoch chlapci ))

7.4.202120:46:25Neznámý♂A6: (( 4 v aute )) - v aute sme boly iba 3ja podla videa... auto malo aj tint skla.

7.4.202120:46:26Neznámý♂A6: (( za kamionom ))

Uznajte sami : https://www.youtube.com/watch?v=fTWEtF-KAgQ - na zaciatku je vidno ako auto kluckuje a vyhiba sa navesu ktori spustil.

Okna boly hore nikto ich nedaval dole (keby skusal povedat ze sme tasily zbran)

Okna sa daly dole vtedy ked nastala prestrelka s policajtmi ako je vidiet 

Este aj na tom blbom videu nieje vidno aby niekto mu nieco hovoril ci daval dole okna a tasil zbran,proste sme ho chcely predbehnut a zrazu spusti z nicoho nic naves a zacne strielat....

Prisiel som o zasobnik do vectora

1x glock a k tomu 2x zasobnik (o zbrane nejde najlepsie ak by boly hraci potrestany to mi staci...)

LOG : https://leosight.cz/logs/4eJNxG4hHU

Chcem vediet preco tento chlapec TO TAKTO ZMETOVAL ani mu nikto nic nepovedal ,ani nanho netasil zbran dokonca ani okna neboly otvorene ale asi jak vidim pri predbiehani je potrebne strielat do ludi a spravit totalnu METU na to ze /status zbran ma v taske   takyto status sme maly dvaja... je to totalna meta

V tom bolbom chate na videu je este vidno ze ani blbe okna sa nedavaly dole a nikto nic nikomu nespravil.

Bol by som rad ak by sa mi tieto zbrane+zasobniky vratily.Bohuzial najviac s coho som zdrveny je to ze sa takto chova niekto...

ZA CELY CAS CO SOM NA SKIME SOM ESTE NIECO TAKE NEVIDEL....

7.4.2021 21:28

hm jelikož jsem byl ten v červenem Raptoru tak se k tomu mohu lehce vyjádřit.

1.  to video je  podle mne  celkem o ničem kedže  má 14s a je  vidět pouze  jak odjíždíte.

2. status nebyl vidět takže  ho nikdo nemohl zmetovat.

3. v logách lze  najít nonRP opravu vozidla.

tři hlavní body máme, teď k tomu na co je stížnost hozená.. jelikož jste  za  mnou jeli  už  od dálnice LV a dalo by se  říct že i pronásledovali tak jsem do vysílačky  řekl lidem od firmy že tam jezdí podezřelé tahoe, TO že jezdíte pomalu za  autem a následně kamionem TO že auto vybrzdíte aby jste byli přímo za kamionem mi osobně přijde  už jako dobrý důvod k tomu mít tušení k tomu že  jdete přepadávat.. řekněme si tu reálně máš černé tahoe,tint,masky,zbraně a jedeš pomalu za kamionem.. to už o něčem svědčí.

pardon za  moji gramatiku.

zeldinko

Hráč

5
7.4.2021 21:36, naposledy upraveno 7.4.2021 21:42 uživatelem zeldinko

A6 som bol ja a spolu somnou tam bol aj Morocko. Akcia sa začala tak, že som išiel po diaľnici SF smer na elektrozávod, keď tu niekde sa zrazu predomnou objavilo čierne Tahoe a za ním Morockov Raptor. Morocko mi cez okno kričal, že tá Tahoe je nebezpečná, teda keďže som robil kamióny, tak som začal byť ostražitý. Po chvíľke ste sa niekam stratili a ja a Morocko sme pokračovali v ceste, keď len tak zrazu ste sa objavili vy a začali ste naozaj pomaly ísť zamnou, nebolo to nevinné predbiehanie ani nič podobné, čo by tomu nasvedčovalo. Tak keďže som bol v dojme, že okrádate, tak som vytiahol zbraň a riešil to pár nevinnými strelami na auto. Meta to nebola, keďže vaše statusy sa neobjavili ani mne a vlastne som ani nevedel, že nejaké zbrane máte. A mimochodom je pekne, že si dodal video ale aspoň by mohlo byť celé a nie useknuté do momentu, kedy sa to stalo.

FROME

Hráč

4
7.4.2021 21:46, naposledy upraveno 7.4.2021 21:58 uživatelem FROME

Chlapci to co hovorite je jedna vec pisal som... DOKAZTE TO a ne cez logy ale videom oke?

dalej k tej oprave 

7.4.202120:08:12✪ Jozef Preskakal opravil vozidlo

7.4.202120:08:28★ Jozef Preskakal lepi foliu na auto

Auto bolo poskrabane z boku cize tak to aj bolo zaerpene,nech to bolo zaerpene ako chce kamarat tu riesime vase DM a to sa neda ospravedlnit nijako proste nemozes strielat do niekoho iba tak v tvojom pripade podla statusu mrk mrk...

dalej 

tahoe,tint,masky,zbraně a jedeš pomalu za kamionem.. to už o něčem svědčí.

masku mal iba jeden a toho ako hovoris si podla tint nemohol vidiet

dalej spomenieme to co si napisal ZBRANE skade si videl ze niekto ma zbran? cez status zeby?

A DALEJ SA VYJADRIM KVOLI KRATKOSTI VIDEA.... TO VIDEO JE KRATKE PRE TO LEBO SOM ZACAL NATACAT JAK SI STRIELAL VIES CO TO ZNAMENA? ZE SME TA NESLY OKRADNUT ... aj keby sa vyhovaras ako chces na to ze video je kratke UKAZ mi jednu VETU kde som povedal von z auta alebo prepadnutie ci aspon som tasil zbran alebo dal aspon dole okno vysvetli mi ....Na zaciatku toho videa je vidno ako sme v protismere VIES CO TO ZNAMENA to ze sme ta obehovaly a ty nato hned spustenie navesu a do toho strelba... a este zavola psa ze ho niekto okrada ked ani zbran naho nevytasil samozrejme je to IC vec na zaklade DM asi tak...

Uznaj sam neprepadaval by som asi cloveka ktory je v HZS a to viem ICLY hej... hocikedy by mohol pouzit /dep ... ved bol som psa tak viem nie?To ze blokujete dve pruhy neznamena ze idem za vami.. uz ked vas idem obehnut zrazu bum naves sa odpoji a zacne sa strelba 

SM073

Hráč

3
7.4.2021 21:55, naposledy upraveno 8.4.2021 13:46 uživatelem SM073

Moročko uvidel si môj nick hneď nebezpečná tahoe? Trošku meta nie. Celý čas idem za tebou bo tá nemôžem obehnúť máš rýchlejšie auto potom chodíš jak boss po dvoch pruhoch a nakoniec ťa obehujem  za mostom som ťa konečne obehol  a z kamiónu začne po mne dakto strieľať. Chlapci je to úbohé. Dám si report došiel som za kamión a ty si za ten čas zavolal políciu na nás pričom si na nás nič nemal lebo tvoj kamarát jediný strieľal plus tu nejde o do či idem za  kamiónom 5 km/h alebo 300km/h nemá čo stieľat po civilistoch bez príčiny nič som nespravil tam čo. A keby že vás okrádanie tak video máme natočené od začiatku. Moročko píšeš že čierna tahoe Tony skla zbrane masky tak je podozrivé ? ty si ani nemohol vedieť či má tam dakto masku a či mame zbraň chlapče. Z tvojho vyjadrenia mi príde že každé čierne auto treba  nahlásiť že je nebezpečne. Tak že to by asi bolo odomna všetko moji milovaný ďakujem 

zeldinko

Hráč

5
7.4.2021 22:07, naposledy upraveno 7.4.2021 23:08 uživatelem zeldinko

Netuším, či ťa doma neučili čítať alebo čo, ale splietaš tu jedno cez druhé. Zbraň sme vidieť nemohli, pretože sa nám nikomu neukazoval status a keď sa snažíš veľmi nasilu to brať ako argument a stojíš si za tým, tak prosím.

To, že kedy si ty zapneš nahrávanie alebo čo spravíš už ja nevidím, niesom pán boh aby som ti videl do hlavy, kedy sa náš milý FROME rozhodne zapnúť nahrávanie.. Len tak po mimo, nepadla samozrejme žiadna veta o prepadávaní. Ale keď dostaneš IC info a potom vidíš čierne auto so zatmavenými sklami ísť za tebou a nie ako predbehanie. To nebolo predbiehanie, to je čisto tvoj výmysel. A len tak OOC, PSA som nevolal ja, volal ju zrejme Morocko, takže asi tvoj taký ďalší blud ako tá meta.

LeoSight.cz - Herní portál

A ako, keď je tvoja obrana, že by si neprepadol HZS, tak prečo si bol schopný postrielať tak 3-4 policajtov ?

A mimochodom, keď už ste takí odborníci, tak neviem či kamion s návesom, ktorý ide 90km/h je rýchlejší ako Tahoe a btw. streľba prišla z kamiónu odomňa a nie z Raptora, ktorý tam len tak stál. Takže celkovo vy vlastne ani neviete čo sa stalo ale ste najväčší odborníci.

Peace. 

EDIT:// Ak slovo proti slovu, tak načo si vlastne vytvoril túto sťažnosť ? Nikto z nás nemá priame dôkazy.

Blokujeme dva pruhy, popritom na videu stojí Raptor odparkovaný ďaleko pred vami na boku.. Raptor tam bol odparkovaný ešte aj chvíľku pred streľbou.. úplne blokovanie pruhov.

7.4.2021 22:09

k opravě  auta: takže  jsi někde  vzal kus fólie,horkovzdušnou pistoli a  nalepil..

ještě k  tomu že  jste  nás předjížděli.

podotknul bych to že  já  i kamion  jsme vás nechali nás  předběhnout číže  jste  byli  někde  před náma  bůh ví kde a mezitím co my( ja  a  kamioňák) jsme si říkali něco a jak jedeme  dál k AP  tak před mostem v lesíku stojí vaše tahoe zhasnutá světla a čeká příčemž jak viděli kamion  tak vyjeli to mi nějak nejde k sobě..  proč by jste předjížděli pak čekali a pak zase předjížděli to nemá absolutní logiku

každému by  bylo jasné že  když vozí kamiony večer a  najednou potká Tahoe v "lesíku" za  stromem které se za ním rozjede hned jak projede že  bude přepadávat..

nebudu se  k  tomu dále  vyjadřovat bo, stížnost není určená na mě pouze jsem  se vyjádřil.

FROME

Hráč

4
7.4.2021 22:13, naposledy upraveno 7.4.2021 22:43 uživatelem FROME

"Zdravim rad by som nahlasil hraca s maskou A6 ktory iba tak pri predbiehani zacal do nas strielat nikto"

hned prva veta A6 si bol ty jasne som ako prvu vetu napisla ze ty si po nas strielal dalej ked som to skusil s psa cez ooc poveda ze pockame na admina? odpoved morocka a mayera bola PRAVIDLO C.1 tak tu nieje ine riesenie iba sa prestrielat

Tu vidis sam ze tvoj kamos napisal ze zbrane masky tahoe,samozrjeme on to SAM NPISAL cize ste ten status dobre videly)

Nabuduce sa lepsie dohnodnite co napisete na web

https://ctrlv.sk/ZdWW - tu mas tie zbrane etc. tu podla teba vrajze si videl aj masky aj zbrane jato mam sfotene kamarat lebo z vlastnej skusenosti o vasej mete toho uz viem vela a viem jak to pretacate...

Zrazu uz vas nepredbehujeme uz sme cakaly niekde v lese?uz zrazu nejdem za vami halo.... prestan pretacat 

dokaz aspon to co hovoris cez video najlepsie lebo toto ako som ti pisal uz hore ti nepomoze je to slovo proti slovu.

Samozrejme uz ide vidiet ze totalne klamete lebo hladate totalne blbosti v logoch ktorimi sa snazite nas potopit cez hociake pravidlo...

https://ctrlv.sk/ZdWW - zas dalsi blud strielba od nas bola az ked nas stoplo art asi tak zaru podla teba to bolo pred tym alebo ako ja uz totalne nechapem co piste

Bud sa zacnite normalne vyjadrovat a neprekrucat alebo vobec... dik

Tu riesime vase DM a nie to co kedy kde a zle poerpil je to TOTALNE OFF TOPIC dajte si potom na to stiaznost lebo 90% vasich odpovedi je iba o tom ako pan jozef preskakal zle zaerpil opravu cez tu foliu hej asi tak...

Kedy dodate nejake video logy su vam viete na co platne ked v LOGOCH je iba vidno ako nedame ani dole okna ako ani nikto netasi zbran a nikto na nikoho nekrici ze zastav... toto je fakt hrot

7.4.202120:43:52*Neznámý♂A6 z pod vesty vyberá svôj Glock 17, odistuje ho a je pripravený na streľbu.'*

7.4.202120:43:56*Neznámý♂A6 bere do rukou Glock 17.*

7.4.202120:43:59⇍⇕⇏ Odpojil se ti návěs, znovu ho napoj do 30s, jinak se zruší zakázka!

7.4.202120:44:00INZERÁT: Koupím Mazda RX-7 nebo Evolution IX. Volejte nebo pište. Děkuju! :) | Tel.: 504258 | Kategorie: Vozidla.

7.4.202120:44:04District IC: Slyšíš hlasité výstřely z pistole.

7.4.202120:44:15[Čeština] [#54.009998] Neznámý♂A6 říká: Kundy *smích*

7.4.202120:44:47[Čeština] [#54.009998] Neznámý♂K1 říká: Jeď

7.4.202120:45:02PM od (144) Hanz Caser: no jdeš jezdit?

7.4.202120:45:10PM od (144) Hanz Caser: miss

7.4.202120:45:27*Neznámý♂A6 bere do rukou Glock 17.*

Myslim ze toto hovri za vsetko...

Ja neviem keby ze ta ideme prepadnut tak to vyzera inak kedze mame samopale a brokovnice ved uvediem priklad ART team asi tak...

7.4.2021 22:15, naposledy upraveno 7.4.2021 22:18 uživatelem Morocko

:D promiň ale  to že jste  měli  zbraně  mi tak trošku došlo když jste postříleli ART..

Masky nejsou v /status číže  jsem ju  viděl, samozřejmě jen ooc.

nesnažím se nikoho potopit, jen  nechápu pointu téhle  stížnosti..

FROME

Hráč

4
7.4.2021 22:52, naposledy upraveno 8.4.2021 15:23 uživatelem FROME

Len bohuzial ide o to ze aj keby sme za vami isly 50 60 70 150 rokov tak nemohol by si po nas strielat iba tak samozrejme sme isly po usekoch kde je 90 km/H tak co je podozrive na tom ak dodrzujem rychlost? (To je priklad)

Uznajte sami

Samozrejme uz ked doslo na predbiehanie tak chlapik vytiahol zbran a odopol naves

7.4.202120:43:52*Neznámý♂A6 z pod vesty vyberá svôj Glock 17, odistuje ho a je pripravený na streľbu.'*

7.4.202120:43:56*Neznámý♂A6 bere do rukou Glock 17.*

7.4.202120:43:59⇍⇕⇏ Odpojil se ti návěs, znovu ho napoj do 30s, jinak se zruší zakázka!

7.4.202120:44:00INZERÁT: Koupím Mazda RX-7 nebo Evolution IX. Volejte nebo pište. Děkuju! :) | Tel.: 504258 | Kategorie: Vozidla.

7.4.202120:44:04District IC: Slyšíš hlasité výstřely z pistole.

Kde tu je niekde ze mu hovorim vystup von ,alebo mierim na neho zbranou pripadne tasim pripadne prestrelujem pneumatiky je tam absolutne NIC.

Mna najviac dostalo to ze proste ta tahoe je podezrela a z coho ? ze idem podla rychlosti??? a ze nemozem mat taky smer ako ty? to ze mas nejake podozrenie mas hlasit na policiu toto je ABSOLUTNE porusenie zdraveho rozumu tak ci tak chlapce ....Hovorim ako cely cas ked blokujete dve PRUHY a nemozem ta obehnut zrazu uz ak mozem zacnem obehovat tak chlapec odopne naves a zacne strelbu.Ved ani okna som dole nedal ani som SLOVO nepovedal ANI zbranou som nemieril na kamion abosolutne nic pre to hned dopadlo asi takto...

Proste ABSOLUTNE porusenie zdravy rozum+ DM

Edit:podla vasich vypovedi co tu pisete jeden pise ze sme vas sledovaly od dialnice lv a druhy ze som vas cakal v lese.Najlepsie by bolo keby ste dodaly to video ako vas cely cas sledujem.... Najlepsie chlapci na tom je ze to bolo tak ze som vas nasiel na tom sf moste kde som vas obehol,vtedy morocko povedal ze sme nebezpecny ked sme vas obehly,isly sme sa pozriet na prevozi potom nasledne do anglepine kde je prevoz alkoholu pricom sme vas stretly zase na moste do anglepine kde pan morocko z nejakeho dovodu sa zastavil na zeleni a ty si odpojil naves a zacal po nas strielat jak som ta obehoval lebo cely cas ste na moste blokovaly dve pruhy,preto auto na videu je v protismeru,keby to bolo podla vasich slov ze to bolo prepadnutie tak preco nikto z nas nestrielal a daval hned report?Najlepsie je ze vy vyhodnotite tahoe ktora za vami isla dokopy 10s,ze je nebezpecna.Keby ze vas vazne ideme vas prepadnut tak pouzijeme tie samopale kazdy v tom aute mal po 2 zbrane samopal +glock nikto na to tvoju strelbu z nas nereagoval ale hned som hodil report s nazvom DM od kamionistu.Samozrejme uz jak doslo ART komando tak sme ich musley rostrielat inak to neslo.

Viete skade preco pan morocko z jednej povedal ta tahoe je nebezpecna?

Je to velmi jednoduche ja som ho zabil pred dnom proste dostal PK,ale ajtak povie ze ta tahoe je nebezpecna ?

To ze si mal bezvedomie v statusu a volal si PSA do /dep sme nevidely MRK MRK :)

7.4.202120:42:46[Čeština] Petr Morocko křičí: Dávejte pozor!

7.4.202120:42:48[Čeština] [#54.009998] Neznámý♂A6 říká: Jaký to mafoši, Morocko *smích*

7.4.202120:42:52[Čeština] Petr Morocko křičí: To tahoe je nebezpečné.!

Tlieskam ste frajeri!!

1 2