Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Totalne DM

1 2



neznamy#2210

Smazaný účet

7
7.4.2021 21:10, naposledy upraveno 8.4.2021 13:56 uživatelem neznamy#2210

Zdravim rad by som nahlasil hraca s maskou A6 ktory iba tak pri predbiehani zacal do nas strielat nikto netasil ani zbran proste vozime sa predbieham ho nikto mu nic nepovedal a on hned SPUSTI STRELBU.Tam v logu neboly tasene ani zbrane ani nic , samozrejme chlapec si vsimol statsusi ake sme maly a preto pri predbiehani zacal strielat co to UPLNE zmetoval,nato samozrejme dosiel konvoj policajtov ktori sme musely riesit IC kde bolo zastreleny 3-4 policajti prisly sme o zbrane a naboje,ono to tak ani nejde o to ale proste co to je za RP ze ked pri predbiehani vobec niekto netasi zbran nic nehovori a chalpec zacne strielat do auta :)

 

Za mna je to totalne porusenie zdraveho rozumu a DM asi tak...

 

podla neho je toto dovod preco strielat za autom ktori ide za nim NIKTO netasil ani zbran ako je vidno na videu,ja sam viem ze je to totalna meta sak staci sa pozriet na nase statusi co sme maly....

7.4.202120:46:20Neznámý♂A6: (( Ste na kamionoch chlapci ))

7.4.202120:46:25Neznámý♂A6: (( 4 v aute )) - v aute sme boly iba 3ja podla videa... auto malo aj tint skla.

7.4.202120:46:26Neznámý♂A6: (( za kamionom ))

 

Uznajte sami : https://www.youtube.com/watch?v=fTWEtF-KAgQ - na zaciatku je vidno ako auto kluckuje a vyhiba sa navesu ktori spustil.

Okna boly hore nikto ich nedaval dole (keby skusal povedat ze sme tasily zbran)

Okna sa daly dole vtedy ked nastala prestrelka s policajtmi ako je vidiet 

Este aj na tom blbom videu nieje vidno aby niekto mu nieco hovoril ci daval dole okna a tasil zbran,proste sme ho chcely predbehnut a zrazu spusti z nicoho nic naves a zacne strielat....

 

Prisiel som o zasobnik do vectora

1x glock a k tomu 2x zasobnik (o zbrane nejde najlepsie ak by boly hraci potrestany to mi staci...)

 

LOG : https://leosight.cz/logs/4eJNxG4hHU

 

Chcem vediet preco tento chlapec TO TAKTO ZMETOVAL ani mu nikto nic nepovedal ,ani nanho netasil zbran dokonca ani okna neboly otvorene ale asi jak vidim pri predbiehani je potrebne strielat do ludi a spravit totalnu METU na to ze /status zbran ma v taske   takyto status sme maly dvaja... je to totalna meta

V tom bolbom chate na videu je este vidno ze ani blbe okna sa nedavaly dole a nikto nic nikomu nespravil.

Bol by som rad ak by sa mi tieto zbrane+zasobniky vratily.Bohuzial najviac s coho som zdrveny je to ze sa takto chova niekto...

ZA CELY CAS CO SOM NA SKIME SOM ESTE NIECO TAKE NEVIDEL....

Morocko

Hráč

15
7.4.2021 21:28

hm jelikož jsem byl ten v červenem Raptoru tak se k tomu mohu lehce vyjádřit.

1.  to video je  podle mne  celkem o ničem kedže  má 14s a je  vidět pouze  jak odjíždíte.

2. status nebyl vidět takže  ho nikdo nemohl zmetovat.

3. v logách lze  najít nonRP opravu vozidla.

tři hlavní body máme, teď k tomu na co je stížnost hozená.. jelikož jste  za  mnou jeli  už  od dálnice LV a dalo by se  říct že i pronásledovali tak jsem do vysílačky  řekl lidem od firmy že tam jezdí podezřelé tahoe, TO že jezdíte pomalu za  autem a následně kamionem TO že auto vybrzdíte aby jste byli přímo za kamionem mi osobně přijde  už jako dobrý důvod k tomu mít tušení k tomu že  jdete přepadávat.. řekněme si tu reálně máš černé tahoe,tint,masky,zbraně a jedeš pomalu za kamionem.. to už o něčem svědčí.

pardon za  moji gramatiku.

zeldinko

Hráč

45
7.4.2021 21:36, naposledy upraveno 7.4.2021 21:42 uživatelem zeldinko

A6 som bol ja a spolu somnou tam bol aj Morocko. Akcia sa začala tak, že som išiel po diaľnici SF smer na elektrozávod, keď tu niekde sa zrazu predomnou objavilo čierne Tahoe a za ním Morockov Raptor. Morocko mi cez okno kričal, že tá Tahoe je nebezpečná, teda keďže som robil kamióny, tak som začal byť ostražitý. Po chvíľke ste sa niekam stratili a ja a Morocko sme pokračovali v ceste, keď len tak zrazu ste sa objavili vy a začali ste naozaj pomaly ísť zamnou, nebolo to nevinné predbiehanie ani nič podobné, čo by tomu nasvedčovalo. Tak keďže som bol v dojme, že okrádate, tak som vytiahol zbraň a riešil to pár nevinnými strelami na auto. Meta to nebola, keďže vaše statusy sa neobjavili ani mne a vlastne som ani nevedel, že nejaké zbrane máte. A mimochodom je pekne, že si dodal video ale aspoň by mohlo byť celé a nie useknuté do momentu, kedy sa to stalo.

7.4.2021 21:46, odstraněno 7.4.2021 21:58 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

SM073

Hráč

8
7.4.2021 21:55, naposledy upraveno 8.4.2021 13:46 uživatelem SM073

Moročko uvidel si môj nick hneď nebezpečná tahoe? Trošku meta nie. Celý čas idem za tebou bo tá nemôžem obehnúť máš rýchlejšie auto potom chodíš jak boss po dvoch pruhoch a nakoniec ťa obehujem  za mostom som ťa konečne obehol  a z kamiónu začne po mne dakto strieľať. Chlapci je to úbohé. Dám si report došiel som za kamión a ty si za ten čas zavolal políciu na nás pričom si na nás nič nemal lebo tvoj kamarát jediný strieľal plus tu nejde o do či idem za  kamiónom 5 km/h alebo 300km/h nemá čo stieľat po civilistoch bez príčiny nič som nespravil tam čo. A keby že vás okrádanie tak video máme natočené od začiatku. Moročko píšeš že čierna tahoe Tony skla zbrane masky tak je podozrivé ? ty si ani nemohol vedieť či má tam dakto masku a či mame zbraň chlapče. Z tvojho vyjadrenia mi príde že každé čierne auto treba  nahlásiť že je nebezpečne. Tak že to by asi bolo odomna všetko moji milovaný ďakujem 

zeldinko

Hráč

45
7.4.2021 22:07, naposledy upraveno 7.4.2021 23:08 uživatelem zeldinko

Netuším, či ťa doma neučili čítať alebo čo, ale splietaš tu jedno cez druhé. Zbraň sme vidieť nemohli, pretože sa nám nikomu neukazoval status a keď sa snažíš veľmi nasilu to brať ako argument a stojíš si za tým, tak prosím.

To, že kedy si ty zapneš nahrávanie alebo čo spravíš už ja nevidím, niesom pán boh aby som ti videl do hlavy, kedy sa náš milý FROME rozhodne zapnúť nahrávanie.. Len tak po mimo, nepadla samozrejme žiadna veta o prepadávaní. Ale keď dostaneš IC info a potom vidíš čierne auto so zatmavenými sklami ísť za tebou a nie ako predbehanie. To nebolo predbiehanie, to je čisto tvoj výmysel. A len tak OOC, PSA som nevolal ja, volal ju zrejme Morocko, takže asi tvoj taký ďalší blud ako tá meta.

LeoSight.cz - Herní portál

A ako, keď je tvoja obrana, že by si neprepadol HZS, tak prečo si bol schopný postrielať tak 3-4 policajtov ?

A mimochodom, keď už ste takí odborníci, tak neviem či kamion s návesom, ktorý ide 90km/h je rýchlejší ako Tahoe a btw. streľba prišla z kamiónu odomňa a nie z Raptora, ktorý tam len tak stál. Takže celkovo vy vlastne ani neviete čo sa stalo ale ste najväčší odborníci.

Peace. 

EDIT:// Ak slovo proti slovu, tak načo si vlastne vytvoril túto sťažnosť ? Nikto z nás nemá priame dôkazy.

Blokujeme dva pruhy, popritom na videu stojí Raptor odparkovaný ďaleko pred vami na boku.. Raptor tam bol odparkovaný ešte aj chvíľku pred streľbou.. úplne blokovanie pruhov.

Morocko

Hráč

15
7.4.2021 22:09

k opravě  auta: takže  jsi někde  vzal kus fólie,horkovzdušnou pistoli a  nalepil..

ještě k  tomu že  jste  nás předjížděli.

podotknul bych to že  já  i kamion  jsme vás nechali nás  předběhnout číže  jste  byli  někde  před náma  bůh ví kde a mezitím co my( ja  a  kamioňák) jsme si říkali něco a jak jedeme  dál k AP  tak před mostem v lesíku stojí vaše tahoe zhasnutá světla a čeká příčemž jak viděli kamion  tak vyjeli to mi nějak nejde k sobě..  proč by jste předjížděli pak čekali a pak zase předjížděli to nemá absolutní logiku

každému by  bylo jasné že  když vozí kamiony večer a  najednou potká Tahoe v "lesíku" za  stromem které se za ním rozjede hned jak projede že  bude přepadávat..

 

nebudu se  k  tomu dále  vyjadřovat bo, stížnost není určená na mě pouze jsem  se vyjádřil.

7.4.2021 22:13, odstraněno 7.4.2021 22:43 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Morocko

Hráč

15
7.4.2021 22:15, naposledy upraveno 7.4.2021 22:18 uživatelem Morocko

:D promiň ale  to že jste  měli  zbraně  mi tak trošku došlo když jste postříleli ART..

Masky nejsou v /status číže  jsem ju  viděl, samozřejmě jen ooc.

 

nesnažím se nikoho potopit, jen  nechápu pointu téhle  stížnosti..

 

7.4.2021 22:52, odstraněno 8.4.2021 15:23 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~103

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo