Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Playtest


24.6.2019 11:16, naposledy upraveno 24.6.2019 11:49 uživatelem Rataj


Toto vlákno je připraveno pro playtest, který proběhne tuto středu (26.6.2019) od 18:00 do 22:00.

Účelem playtestu je odhalení případných chyb, které bychom do oficiálního otevření rádi opravili.

Veškerou zpětnou vazbu a nalezené chyby, prosím, vkládejte do odpovědí tohoto topicu.

Před připojením si přečti příručku "Jak se připojit", je to důležité, aby ses vyvaroval errorům: https://leosight.cz/forum?a=topic&id=458

Pravidla serveru budou platit i při playtestu a jejich sebemenší porušení, nebo narušování průběhu testování se bude trestat banem na zbytek playtestu. Aktuální znění pravidel najdete zde: https://leosight.cz/forum?a=topic&id=448

Budete-li mít nějaké dotazy, po celou dobu playtestu budeme dostupní jak na TS3 ve veřejné místnosti "Half-Life 2 RolePlay", tak i na Discordu v textovém kanálu #hl2rp.

Předem děkuji všem za spolupráci.

26.6.2019 22:46
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

bit

Hráč

49
27.6.2019 13:57

Pro mě to je fakt super server (až na to že mi na každém playtestu spadl PC ale to není zásadní :D ) a líbí se mi. Líbí se mi systém invetáře.

Až na to že sem tam je nějakej error nebo u mě lag jak prase protože nemám zrova výkoný notebook. Ocenil bych přidání despawn a respawn objektů a melee zbraní jako je trubka někde na zemi a spawnování random věcí k výrobě v kontejneru nebo v koši.

Dávám serveru 8/10 protože využívání chat k mluvení ve hře kde voice chat není úplně dobrý protože by to někoho mohlo odradit ikdyž já koktám tak bych ocenil zakomponování voice chatu.

27.6.2019 20:25

Obě chyby které zmínil Radim by již nyní měli být opraveny.

Pepo, errory a lagy jsou bohužel na tvé straně a nemůžeme s tím nic moc udělat, než ti doporučit si zkontrolovat, zda máš stáhnutý všechen obsah, který náš server vyžaduje. Co se týče lagů - na serveru po spuštění podrž Q, vpravo nahoře klikni na Options a pak v Client Settings si nastav nízkou kvalitu shaderů a počasí, nebo si efekty kompletně vypni.


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024