Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nova Grafika

1 2



Ondraprokop

Hráč

3
8.4.2021 13:03, naposledy upraveno 8.4.2021 13:07 uživatelem Ondraprokop

Navrhoval bych si pohrat s novou grafikou přidat nove auta přidat vice peněz a postavit vice graži domu a taky kancelaří taky bych přidal novy tuning novy motory a tak dale podsvícení a taky bych zrušil za kredity /security a /delivery a okolo ty frakci a taky na mapě zobrazit volne domy,garaže,kancelaře,obchody a ostatní

misatorcz

Hráč

44
8.4.2021 13:23

A ty si co za Joudu prosimtě?

OurMatthew udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 6

Sensei

Hráč

27
8.4.2021 13:39

Rozkošný... Skús sa zamyslieť ako na tom server je a trošku sa pohrabať na forku ohľadom takýchto príspevok. Taktoiež sa skús trochu povoziť a som si sitý, že nájdeš veľa voľných miest na kúpu domu alebo kanclu atď. Ak nie tak si podaj report a admin ti interiér isto rád urobí.

 

koblst

Hráč

26
8.4.2021 13:40

Jedine čo by som chcel tak su tie neony ale to proste nejde tak ako by sme chceli a tuning sa chystá. A pokiaľ máš frakciu a nemaš moduly tak stale môžeš na tej fracii zarabať len musíš najsť ako a ver že sa da bez modulov v pohodke žiť.

Kozina

Hráč

27
8.4.2021 13:41

Jen se vyjádřim já osobně bych přidal nějaký příkaz který ukáže volný interiér (dům garáž skleník...) Dál se chystá tuning update tam by něco mohlo přibit nevím jak neony ale úpravy půjdou a moduly se platí kredity aby nevzniklo "bžilión" frakci za 2 minuty to bych nechal možná bych navrhl když už se platí polep kredity tak třeba ze úpravy vzhledy auta krom polepu kdyby nebyli za kredity tak by to bylo supr a k poslední věci auta se přidat nemůžou možná nějaký doplňkový model např k RX7 ale jinak nejsou Stock modely takže další auta nebudou je to škoda ale je tu spousta aut takže za mě supr děkuji za pozornost

Ondraprokop

Hráč

3
8.4.2021 13:41

kluci vy jste joudove a zamyslete se jsou to navrhy :D

 

OurMatthew udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 6

Kozina

Hráč

27
8.4.2021 13:43

Ano jsou to návrhy ale zrušit modul za kredity hele to je nefér vůči lidem co si je koupili a nikdo jim kredity nevrátí takže tak

bit

Hráč

49
8.4.2021 14:23

Promiň, ale tohle je větší blbost než nekončící otázky na to jestli bude voice chat jsem nečetl...

Kozina

Hráč

27
8.4.2021 16:21

XirexCZE asi špatná sekce ne?

bit

Hráč

49
8.4.2021 16:44, naposledy upraveno 8.4.2021 21:03 uživatelem bit

@Kozina , ne, pročpak?

EDIT: Pokud myslíš můj předchozí komentář, tak nebyl mířenej na tebe...

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~125

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo