Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unbanik


Mayonezka

Hráč

4
10.4.2021 01:14

Čaute sa,

 

       Touto formou by som chcel požiadať o unban a aj sa ospravedlniť, udelený ban z dňa 18.12. ešte z minulého roka 

       Ako bolo jasné už sme našli na serveri jeden bug cez ktorý sme si vedeli finančné pomôcť ale pri tom sme trochu obchádzali systém serveru. .Úprimne dôvod toho že sme to chceli obchádzať systém bol sprostý ... a to taký že jednoducho bolo to pokušenie o zárobok a tak sa stať bohatšími .... Ale nikdy nás nenapadlo že by ste nás chytili (čo nás vôbec nenapadlo že aj tak budeme na očiach a každý by si to časom všimol) ale tak pokušenie bolo väčšie . Veď všetci to poznáme to pokušenie či aj v živote ,v hre a proste všade kto by nechcel byť bohatý....  No ale malo to svoju daň ktorú sme za to zaplatili všetci čo sme to robili, lebo ste prišli na nás všetkých a aj nás potrestali. Svoju chybu uznávam a priznávam nebudem to zakrývať . Boli sme jednoducho sprostý . Uznavám to aj aj prímam . Aj svoj trest prímam, a chcel by som poprosiť o jednu malú milosť a skrátiť trest . Keďže od toho prešlo 4 mesiace a ja len počuvám dobré ohlasy na server tak uprímne mi to chýba . Komunita, hráči, Admin team v skratke všetko ..

    Uprimne keby som v ten daný moment tušil že na to príde niekto a dostanem taký ban tak prisahám že by som to hneď zmenil ale tak bohužiaľ ako v živote si vravím, minulosť nezmeníš maximalne sa z nej ponaučiš . Ponaučil som sa beriem svoj trest a chcem požiadať o milosť .


Ďakujem Vám :P

10.4.2021 02:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Mayonezka

Hráč

4
10.4.2021 09:12

Čauko,

Ano ano mal som už dve a nejdem sa brániť ani skrývať to kamoš . No pozerám že za pár mesiacov sa tu veľa zmenilo keď už nie si v A-T . (Don't take it as an attack ) len som si ani nevšimol :)

 

 



18.4.2021 23:53

Ahoj,

omlouvám se, že se vyjadřuji s výraznou latencí. Rád bych tě jen informoval, že o tvé žádosti o UB vím a v blízkých dnech, snad již zítra, se jí budu věnovat.

s pozdravem,

SedliX :)

Mayonezka

Hráč

4
20.4.2021 20:42

Čauko,

Pohodka verím že toho máš veľa .

3.5.2021 12:22, naposledy upraveno 23.6.2021 22:47 uživatelem SedliX

Ahoj, @Mayonezka,

moc se omlouvám, že se vyjadřuji po tak dlouhé době. V zásadě s UB nemám problém, trvám však na jedné věci - protože jsi dostal ban za alt-to-alt, s unbanem bych ti vyresetoval všechny postavy do původního stavu. Tj. přijdeš na postavách o majetek a finance. Klidně mi napiš na Discord, SedliX#2670, kde se dále dohodneme. 

EDIT: Vyřešeno, zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~49