Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mapa


Ondraprokop

Hráč

3
10.4.2021 14:30

      Měl bych navrh samozdřejmě jsou tady lidi co nebudou souhlasit ale udělal bych na mapě více značek například:volne domy,kancelaře,Garaže a více radnic více banek a udělal bych města (chapu že toho AT ma moc ale je to navrh) Díky za zobrazení tohoto navrhu přeji hezky zbytek dne

acaBeNendohzoR

Hráč

69
10.4.2021 15:56

Šílenost, už teď je občas na nějakém místě ikonek přecpáno, kdyby se tam mělo propisovat vše co říkáš, tak to bude jen šílená změť ikon, prostě tu mapu poznávej, zjišťuj, časem budeš vědět kde co je.

Ondraprokop

Hráč

3
11.4.2021 21:03

To je pravda ale zase koukej na novačky když jeste nehrali Gta san andreas nevěej ani co je Gun haled podle mě je to užitečna věc protože schanět domy kancelaře nebo garaže volne je největší peklo ale ja sem si tim prošel každej jde svojí cestou a věř mi že každa je nějak těžka někdo ma v gta světe problemy nebo něco takovýho a podle mě kdyby jste přidali ty ikony domu a garažy a kancelaří alspon tak to bude o 100% novačci chapou kde jsou nějaký zakladný věci věř mi a skuste to je to na vás je to muj nazor ale jsou tu lidi který by stím souhlasilo fakt klidně mě vyžente ale i muj kamoš mame skupinu na messengeru a každej tam řeší že každyho ser* že nevědej kde sehnat garaž když jim na inzerat nikod nezavola a nevědí kde jsou volne domy,kancelaře,garaže pardon jestli ti to přislo uražlive vuči tobě nebo serveru ale nebylo to jen říkam svuj nazor. díky za pozornost přeji HEZKÝ VEČER.


Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024