Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výberové konanie na pozíciu mechanika , Garage 66


Bomba

Hráč

15
10.4.2021 20:09, naposledy upraveno 10.4.2021 20:13 uživatelem Bomba

Red County časť Blueberry prijme do pracovného pomeru MECHANIKA (opravára
strojov a zariadení) na referát správy verejných priestranstiev.
Informácie o pracovnom mieste:


Miesto práce: Blueberry
Ponúkaný plat: 10 000kč až 30 000kč 
Termín nástupu: ihneď resp. podľa dohody
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce:
- Údržba, oprava a čistenie mechanických a hydraulických zariadení.
- Vykonávanie preventívnych a bežných opráv strojov a zariadení.
- Vykonávanie prác súvisiacich s prevádzkou strojov a zariadení.
- Diagnostika, odstraňovanie porúch a oprava zariadenia do bežnej prevádzky.
- Evidovanie a vedenie príslušnej dokumentácie, za účelom preventívnych opatrení.
- V prípade potreby výroba a úprava náhradných dielov.

Požiadavky na zamestnanca:


Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie v príslušnom odbore, prax v odbore vítaná
Iné požiadavky: Vodičský preukaz skupiny minimálne sk. B
Osobnostné predpoklady: ochota a chuť pracovať, flexibilita a dochvíľnosť, samostatnosť, spoľahlivosť a vynaliezavosť

Vzor pre podanie prihlášky:

Meno a priezvisko:

Adresa:

Telefónny kontakt:

Vek:

Najvyššie dosiahnuté vzdelanie: 

Skúsenosti s prácou:

Prečo by sme si mali vybrať práve vás:     

 

__________________________________________________________________________

 

                                                                                                       V platnosti od dňa 10.4 2021                                                                                                                         Vedenie mechanikov -Josh Larson

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

11.4.2021 20:24

Meno a priezvisko: Karel Houska

Adresa::Karel.houskaic.ic

Telefónny kontakt:462266

Vek:34

Najvyššie dosiahnuté vzdelanie: :vyšší odborná škola zdravotnická

Skúsenosti s prácou: mechanik ,security,delivery,

Prečo by sme si mali vybrať práve vás: sem aktivní rád pomáham a rad makam a sem aktivní   

11.4.2021 21:22, odstraněno 12.4.2021 09:17 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Dukkynko

Hráč

7
11.4.2021 22:37, naposledy upraveno 12.4.2021 07:47 uživatelem Dukkynko

Meno a priezvisko: Dylan Saisuke

Adresa: San Fierro, China Town Byt číslo 1 (mapping cez Elevátory , žiaden interier)

Telefónny kontakt: 870788

Vek: 22 

Najvyššie dosiahnuté vzdelanie:  Autoopravár z Maturitou. Stredná Škola Odborná San Fierro - Odbor: Autoopravár - 3(výučný List)+2(maturita)

Skúsenosti s prácou: Ták odmalička som sa držal pri otcovi v dielni.. Preto som sa vybral aj cestou mechanika urobil som školu a do mojich 19 som pomáhal otcovi v dielni. Bohužiaľ naša dielna sa dostala do problémov a môj otec zistil že má zákernú chorobu. Otec musel predať dielnu aj všetku výbavu v dielni , aby splatil dlžoby. Prešiel rok a môjmu otcovy sa zhoršil stav a v mojich dvadsiatich som prišiel o môjho druhého rodiča.. Matku som nepoznal , zomrela pri pôrode,. Takže celý život som mal vzor iba môjho otca,. Môžem povedať že skúsenosti mam dosť. Výpočty a podobné veci mi nejdu ale tak v hlave mam niekolko motorov ktoré , môžem bez hanby povedať.,. Ovládam do šrobiku.

Prečo by sme si mali vybrať práve vás: Aktivita, pracovitost, dobrá komunikacia,  záujem skúšať/učiť sa novým veciam. 

goldik

Hráč

10
12.4.2021 09:18

Meno a priezvisko: Honza Zeman

Adresa: xxx

Telefónny kontakt: 798189

Vek: 32 a narodil jsem se 6.5.1988

Najvyššie dosiahnuté vzdelanie: Střední průmyslová škola strojírenství

Skúsenosti s prácou: Veliké. Často se dobrovolně zapojuje. Je ochotný, hodný a rád dělá mechanika. Pracoval jsem v dílnách, ale z nedostatku peněz byly všechny dílny rozpuštěny. 

Prečo by sme si mali vybrať práve vás: Mám zkušenosti a velice rád pomáhám lidem jak s auty tak v normálním životě. Navíc všechny podmínky splňuji, takže jsem jak dělaný proto abych u vás pracoval. Taky mám rád auta a vyznám se co jak opravit a co jak nainstalovat.

sefre

Hráč

27
15.4.2021 09:43, naposledy upraveno 19.4.2021 17:07 uživatelem sefre

Meno a priezvisko: Sergio Greco 

Adresa: Chatka, Tierra Robada

Telefónny kontakt:  443 807

Vek: 35

Najvyššie dosiahnuté vzdelanie:  Vysoká škola Ekonomika a management podniku, střední škola obor autoelektrikář poté zkráceně obor automechanik

Skúsenosti s prácou: s prací mám velké zkušenosti dělal jsem nejdříve v takové malinké dílně na Sicílii na kraji města Trapani dělal jsem tam spíše STK, diagnostiku vozidel, mazal chyby vozidel.

Prečo by sme si mali vybrať práve vás: Jelikož mám si myslím dost velké zkušenosti dokonce jsem dílnu ve které jsem začínal sám vedl v autech mě baví se hrabat a různě něco opravovat na nich už hodně dlouho a dělal bych svojí práci s radostí nebojím se práce a nebojím se ušpinit umím i opravit a vyměnit i složitější díly např. převodovka, tlumiče a pérování, umím i lakovat docela v té dílně kde jsem byl totiž málo lidí tak jsem musel dělat něco navíc a naučil jsem se to právě tam takže vím co a jak.

 

Artistiques

Hráč

32
19.4.2021 12:36, naposledy upraveno 29.4.2021 09:23 uživatelem Artistiques

Meno a priezvisko: Frederik Benett

Adresa: Montgomery F&S Corporation

Telefónny kontakt: 424024

Vek: 49

Najvyššie dosiahnuté vzdelanie: Bc. v oboru strojírenství

Skúsenosti s prácou: Mam firmu specializující se na opravy aut, security a delivery, v pár dílnách jsem už pracoval.

Prečo by sme si mali vybrať práve vás:  Vadí mi všudepřekážející auta, v práci jsem aktivní, nechci tuto práci dělat pro peníze, ale pro zlepšení kvality našich silnic, když jedu po městě, všude překáží auta, je to nebezpečné, budu dělat vše pro to, aby na našich silnicích bylo bezpečno.

xxxondraxxx

Hráč

3
23.4.2021 12:02

BOB2

Hráč

5
15.2.2022 19:10

Meno a priezvisko: Mike Hrabousky

Telefónny kontakt:404327

Vek: 22

Najvyššie dosiahnuté vzdelanie: stredna škola automechanicka

Skúsenosti s prácou: Som vyštudovaný automechanic

Prečo by sme si mali vybrať práve vás: Som velmi pracovity, nemam problmy makat 12h denne.

MaliStoKrat

Hráč

3
15.2.2022 21:42

Jméno: Nicolaus
Příjmení: Becherov
Datum a rok narození: 28.04.2001
Telefonní kontakt: 522234
Email: nicolaus.becherov@post.ic
Nejvyšší dosažené vzdělaní: stredná zdravotná škola + mechanik stredná
Pracovní zkušenosti: vodič kamionu vo firme J&B a DPD , odťahovač aut v J&B ,bývalí mechanik
Podpis: Nicolaus



OOC



Věk : 15
Kolik času mám denně :3-8



Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty Garage 66 a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.


Powered by LeoSight IFS
LT~103