Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zbrojní prukaz


Ondraprokop

Hráč

3
11.4.2021 21:18

Ahoj,rád bych se podělil s napadem jsem v gangu vagos a všem děla problem udělat psychotesty protože musíme na stranky dnes sem byl afk na serveru kvuli tomu že sem to dělal a dostal jsem ban tak mě napadlo co udělat nějake NPC jako u auto školy otazky a pak by tam byly zkoušky jako kdyby nam někdo nadaval a tak dale a nebo aby se mohla koupit nelegalně a kdyby nas čapli policie tak by měl vězení protože i v realitě si mužeš koupit zbran bez zbrojního prukazu ale musíš si davat bacha na policii takže to bych změnil aby hrači který by chtěli dělat v gangu a mít zbran aby nemuseli utracet 100K jen za bitcoiny díky moc za zobrazení napadu.    Přeji hezký zbytek večera/dne.

Zeintar

Hráč

49
11.4.2021 21:29

:DDDD 

 

"protože i v realitě si mužeš koupit zbran bez zbrojního prukazu"

Ano, tady taky. Od hráče. Né od NPC. V realitě taky nemáš NPC.

Už věc, že si chceš dělat zbrojní průkaz jakožto "Vagos gangster" mě dost děsí. Co to tu proboha hraje? Četl jsi pravidla?

bit

Hráč

49
11.4.2021 21:43

Další pětihlavecký nápad. Na minulých verzí Skima nebylo potřebné dělat psychotesty, jen zastihnout šéfa PSA. Teď se musí dělat psychotesty aby se zabránilo tomu aby dostal zbroják někdo kdo je psychicky v prdeli a má chuť spáchat genocidu ( @Kubby ;) ).

11.4.2021 22:02

Platné psychotesty nejsou dle IC zákona povinné, tedy alespoň tuším. Každopádně ty psychotesty a všeobecně tak složité podmínky jsou z toho důvodu, aby přesně tohle na serveru nebylo. Už tak je na serveru strašně lehké získat zbraň, proto tak složité podmínky pro získání zbrojního průkazu. 

 

Každopádně opravdu nejtěžší věc při postupu na zbrojní průkaz je opravdu psychotest. Druhá nejtěžší věc je zastihnout člena PSA, jenž má pravomoc udělit zbrojní průkaz ve hře. Chceš mít zbraň? Kup si ji nelegálně, nebo se prostě snaž získat potřebné věci pro to, aby jsi ji mohl mít legálně. Není to nic složitého. 

Ondraprokop

Hráč

3
12.4.2021 09:09

Je to docela složite.

Zeintar

Hráč

49
12.4.2021 09:58

Taky zbrojní průkaz by neměl být pro každého. V realitě je to taky "Docela složité" a proto ho téměř nikdo nemá :)


Powered by LeoSight IFS
LT~73

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024