Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nevhodné chování PSA

1 2



Lukasss

Hráč

6
12.4.2021 08:31

V poslední době mám problém s velmi nevhodným chováním, které ukazují vyšší hodnosti u PSA ( prapor. a vyšší)

Mám takový pocit, že mají pocit, že jsou něco víc, nevím jaký názor na to mají ostatní názor?

 

 

Bohužel se žádné pravomoce většinou nedočkáme i po podání reportu, protože PSA mají podle mě, nebo mi to tak přijde určitou protekci u adminů

Sensei

Hráč

27
12.4.2021 08:32

Negativní kámo.

Lukasss

Hráč

6
12.4.2021 08:52

Mě na tom nepřijde nic vtipného spíš naopak smutné mi to přijde 🙃

 

12.4.2021 09:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Sensei

Hráč

27
12.4.2021 09:12, naposledy upraveno 12.4.2021 09:13 uživatelem Sensei

Pozri sa, máš to to isté ako v reálnom živote... "Nikto nemá protekciu od adminov".. No hold keď je raz niečo po známosti tak je raz niečo po známosti...  Ono to máš aj keby nie si PSA alebo admin, máš frakciu.. Tak dáš nejakú vyššiu hodnosť len tak kamaratovi a budeš mu odpušťať kraviny a ostatným nie...

12.4.2021 10:01, naposledy upraveno 12.4.2021 10:01 uživatelem Rataj

Pokud se zmíněné nevhodné chování děje IC, je to IC věc a můžeš to řešit IC cestou.

Pokud se chovají nevhodně v OOC (a porušují nějaká pravidla), určitě nám je nahlaš do reportu (F2)!

Případně i zde na fóru můžeš podat stížnost na hráče (ne však ve všeobecné diskuzi, ale v kategorii k tomu určené), hodili by se také nějaké důkazy.

12.4.2021 11:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lukasss

Hráč

6
12.4.2021 11:24

PSA se prostě bude krýt pořád, protože je tam spousta adminů atd. takže jim projde všechno jediný co by pomohlo je čistka a nějaký velký zásah @Rataj, jenomže chápu, že Rataj na to nemá čas, má x věcí na práci.

12.4.2021 12:49

Konspirační teorie nechme stranou a pojďme se zaměřit na konkrétní problémy. Když od vás kdokoliv z AT dostane jasný důkaz, že někdo z PSA porušuje pravidla, tak jej potrestá stejně tak, jako kohokoliv jiného.

Pokud se tak nestane, tak tím získáváte důkaz na ono "krytí" PSA, který můžete předložit v rámci stížnosti na člena AT zde na fóru a budeme to řešit.

Neříkám, že k tomu nemůže docházet, možné je všechno. Ale bez důkazu není trestu. Nemohu propouštět lidi z AT a banovat hráče za to, že někdo říká, že porušují pravidla (a je jedno kolik lidí to říká). Potřebuji důkazy. Pokud jste schopni je dodat, pak se tím budu zabývat.

12.4.2021 16:49, odstraněno 12.4.2021 19:40 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~81