Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Opět PSA 😅


RaketakJura

Hráč

26
12.4.2021 10:12

Měla by být nějaká OOC věková hranice (nevím pokud je) a větší znalost RP při náborů členů do řad PSA, protože nejednou jsem se setkal s buď nesrozumitenými požadavky ze strany PSA, či nekopletním RP. Nejvíc mě štvou ale ti kteří porušují pravidlo č.10, v praxi to vypadá asi takto,: Jede kolona 4 aut které jsou plné, tedy je zde dohromady 16 lidí, začne přesřelka s jedním PSA vozidlem ve kterém jsou dva příslušníci. Myslím, že by za normálních okolností PSA nepokračovala ve střelbě proti 16 lidem(alespoň podle mě), ale spíše by se stáhla a vyčkala na posily, což se stává, ale i tak se najdou ti, kteří pud sebezáchovy zřejmě nechali ve skřínce na stanici..... Toto jsou v mých očích asi největší problémy. Ale aby jsem PSA jen nekřivdil je v jejích řadách čím dál tím víc kvalitních hráčů, jen by to občas chtělo shodit ego a vžít se do role. 🧡 🧡

Zeintar

Hráč

49
12.4.2021 10:32

Pokud uvidíš, že nějaký člen PSA pravidla porušuje, prostě ho nahlaš. Buď pomocí F2 ve hře, nebo zde na fóru.

Michael

Hráč

19
12.4.2021 10:42, naposledy upraveno 12.4.2021 10:44 uživatelem Michael

Ahoj,

pokud se tohle opravdu stalo, tak by bylo dobré doložit jakýkoliv důkaz, neboť to v tuto chvíli je tvrzení proti tvrzení a to opravdu nikam nevede. Subjekt A jde proti subjektu B, subjekt A si stěžuje na subjekt B a subjekt B vše vyvrací, čímž docházíme k tomu, že toto je nevyřešitelný spor bez dodání důkazu. Bohužel věkovou hranici PSA nezměníš, protože bych si dovolil říci, že v PSA jsou z té větší části lidi z "vyšší věkové hranice" serveru.

Pokud tedy máš nějaký důkaz, tak ho dolož. 

S přáním hezkého dne

Michael

EDIT: Abychom zamezili "možné protekci" ze strany Administrátorského Teamu členům PSA, tak to zašli nějaké nezaujaté osobě, jež není příslušníkem PSA.

RaketakJura

Hráč

26
12.4.2021 10:46

@Michael Ahoj,

pojal jsem to spíše všeobecně a z toho co jsem se ICly dozvěděl, prý se už něco takového řešilo, ale každopádně ano, kdyby jsem na něco podobného narazil i já tak neváhám a podávám report 😅.

12.4.2021 11:00

Jak už bylo psáno, chce to takové konkrétní lidi nahlašovat a pořizovat důkazy. Takhle tomu můžeš dopomoct, aby RP ze strany PSA bylo kvalitní.

Protože ti, co nejsou ochotni respektovat pravidla, nepatří nejenom do PSA, ale obecně ani na RP server.

izerman

Hráč

15
12.4.2021 15:09

@Rataj PSA mělo a bude mít vždy protekci nemá cenu to nějak zamlouvat prostě PSA si může bugovat, neRPit injuries, Metagamingovat a členům admin týmu je to jedno protože jak tu už někdo psal PROTEKCE.

*Protože ti, co nejsou ochotni respektovat pravidla, nepatří nejenom do PSA, ale obecně ani na RP server.* V tom případě co ty skleníkáři, který se stále neřeší už přes týden je stížnost ?

PSA porušuje pravidla od začátku co se otevřelo SKIMO nic se nevyřešilo do teď PROTEKCE. Teď přišel update Farmers, kde hráči porušují RP pravidla a díky PROTEKCI se to taky neřeší. :)

 

12.4.2021 16:34, odstraněno 12.4.2021 16:42 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
12.4.2021 16:38

Opět se ale nabízí ta samá otázka - proč jsi to nenahlásil nebo nepořídil důkaz?

Mimochodem, nikdo není imunní vůči CK.

12.4.2021 16:41
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
12.4.2021 19:47
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~92

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

sobota 16:00

Kdo je online?
Bobek

4Kč včera v 21:56

pa202

900Kč včera v 20:29

golfik34

60Kč včera v 19:59

Nejnovější uživatelé
aSenaV

Registrován 15.4.2024

PetrSmitko

Registrován 15.4.2024

DLOUBAL

Registrován 15.4.2024