Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nezajem PSA o RP situácie


16.4.2021 05:42

Zdravím, píšem tu ohľadom mojej skúsenosti s policajným zborom na tomto serveri jedná sa o to že policajti neerpia väčšinou situácii čo sa týka zákonov v reálnom živote napríklad právo na advokáta-pravnika pravo na telefonát alebo že sa môžem odvolať... Mne sa proste stalo že zastavoval som autom odťahovku ktorá odtahovala kamarátovi auto tak som trubil a ona to ignorovala predbehol som ju a začal pomalí spomaľovať zastavila na sekundu no potom len tak sa rozbehla a rozjebala mi auto a zajebala do vysielačky že pomoc chcu má okradnúť v tom momente tam nabehli 3 policajné auto že mám vystúpiť no jebli mi pod auto nejaké tie dierovace gúm(neviem jak sa to volá) a hukali že vystúpte no ja som otvoril okienko a rpim že sa mi zasekol pás kričím to von z okna polícia úplný ignor hneď na to má rozstrielala mňa aj moje auto ja som mal samozrejme pk tak som dal respawn (nervi v piči a auto v piči) spawnol som sa v nemocnici podal som si report samozrejme admin bol na strane psa a po mňa si prišla polícia do nemocnice nevypočuli má že to celé bolo nedorozumenie hneď ma previezli na pandlicu a zatkli žiaden výsluch nič aj keď som žiadal o odvolanie no ziadal som vo väznici o telefonát jeden povedal že mám pravo ostatny úplný ignor no vo väznici nejde inventár tak sa ho pýtam že čo a jak neodpovedal nakoniec som to zaerpil pasívne zavolal som si právnika ktorý dosiel ma odtiaľ vyslobodiť všetci policajti ho ignorovali potom dosiel nejaky šašo ktorý sním konečne prehovoril až keď im nabehol do zbrojnice policajt ho samozrejme vyhodil a potom sním až nadviazal rozhovor normalne to zaerpil že je právnik a prišiel po mňa zaerpil že má aj licenciu dal ju policajtovi a ten povedal že "licencia je neplatná" týmito slovami zahodil celý rp zážitok podľa mňa trocha haluz tak nechápem odkiaľ to ten policajt zistil že je licencia neplatná a nechápem že načo je výsluchuva miestnosť na policajnej stanici keď tam sa výsluchy neprovozuju po tomto zážitku som chytil nervi a radšej vypol mta nech si odsedim trest offline 

uuow123

Hráč

9
16.4.2021 08:02, naposledy upraveno 16.4.2021 08:03 uživatelem uuow123

mně se jednou například stalo že jsem jednou jel před kamionem a zatkli mně za pokus o přepadení ...

Robiiinek

Hráč

15
16.4.2021 08:24, naposledy upraveno 16.4.2021 08:24 uživatelem Robiiinek

Zdravím tě @SheFisKo... To co zde píšeš je možné že pár jedinců dělá, ale když ti nesdělí práva typu "Máte právo na advokáta" a jeden "monitorovány telefonní hovor který bude trvat 5 minut" Tyto práva na Skimu neplatí. RPí se vlastní zákony přičemž jsou i jiná práva a ty znějí: "Máte právo nevypovídat cokoliv co řeknete může být použito proti vám, máte právo se odvolat k soudu a žádat odškodnění za udělený trest." A tohle by si měl řešit spíše IC protože nedošlo k Non RP. To je za mě vse. Přeji hezký zbytek dne. 

Zeintar

Hráč

49
16.4.2021 09:53

Já už doufal, že se tu někdo vyjádří o tom, že PDčka nechtějí RPit věci jako autonehody a tak podobně ... :D Nebo že leží typeček v bezvědomí na silnici, PSA ho objede a jede dál.. Tak příště <3 

Sensei

Hráč

27
16.4.2021 10:13

@Zeintar ja sa snažím zachraňovať všetkých, vzhľadom na to, že ZZSka nejsú online :D 


Powered by LeoSight IFS
LT~76