Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábytek i ven.


Kenny15

Hráč

19
16.4.2021 21:59

Ahoj, zdar.

Před nějakou dobou jsem dával návrh na umístění nábytku i ven. Tahle funkce mi hodně chybí a rád bych ji uvítal, co se týče SocialRP, napři: u grilovačky, párty nebo podobných akcí.

Díky za nějaké vyjádření.

16.4.2021 22:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kenny15

Hráč

19
16.4.2021 22:18

Tož, prostě tak jak to bylo za předchozího serveru, který měl ,,na starost´´ jeden nejmenovaný Paradoxx.

 

17.4.2021 00:27, naposledy upraveno 17.4.2021 00:27 uživatelem Wright

Podle mě by to jenom podpořilo už takhle vysokou náročnost serveru, minimálně by #ChudákRataj musel zvážit zóny, kde by nebyla možnost nábytek pokládat. (Což by bylo v hlavní herní zóně, což je vlastně Red Country, takže vlastně by to bylo celý k ničemu)

17.4.2021 02:34, naposledy upraveno 17.4.2021 02:38 uživatelem Rataj

Říká se tomu mapping.

 

EDIT: No ale jinak.. už se to tu řešilo několikrát a prostě není způsob jak to ošetřit, aby to fungovalo dobře a zároveň se to nedalo zneužívat. Bohužel by to přineslo více škody, než užitku. Jediné co zbývá je tedy schválený mapping.

Holub

Hráč

45
17.4.2021 09:22

@Rataj Možná, že zde možnost je. Co kdyby se zóna brala z katastru nemovitostí a mohl by to tam dávat pouze vlastník dané nemovitosti? Jasně, je to náročné a, popravdě řečeno, se i radši přikláním k možnosti řešit to skrz členy AT, ale tohle je asi nejlepší cesta, kdyby nábytek byl pro lidi skutečným must have (což není).

Jinak jsem proti tomu, neboť jak řekl Wright - náročnost serveru jde nepříjemně nahoru a i se svou sestavou už pociťuju framedropy. 

17.4.2021 12:45

Pozemky v katastru jsou mnohoúhelníky s různým počtem bodů. Zjistit, zda se souřadnice nachází uvnitř pozemku by znamenalo rozdělit pozemek na hromadu polorovin a spočítat, zda se nachází v každé z nich. Neříkám, že to nejde, ale je to dost práce pro málo užitku, spíše až proti užitku protože jak říkáte, akorát by to zvýšilo zátěž.

Martin225541

Hráč

18
17.4.2021 15:23

A keby tie objekty môže dávať len admin? Mali by ste v tom prehľad a admin vie čo môže položiť a čo nie. 


Powered by LeoSight IFS
LT~74