Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Non RP driving


Foxx4351

Hráč

20
17.4.2021 17:40, naposledy upraveno 17.4.2021 20:47 uživatelem Foxx4351

Právě jsem dostal ban na 6 hodin za non rp driving a proč? Poslední dobou asi kvůli špatné wifi se hrozně laguju a obvzlášť když jedu s kamionem a přívěsem. A právě proto že se mi za jízdy bugne návěs odpojí se já se pro něj vrátím a připojím ho jsem dostal ban na 6 hodin. Podle mě je trest až moc přísný a proto bych chtěl zkrácení trestu. Nemám problém erpit injures ale mě se jen odpojil návěs. Kdybych ve 100 km/h naboural do zdi nemám problém erpit ale tady jsem neměl co. Plus bych chtěl vědět proč jsem dostal ban za pravidlo 21. a co vlastně to pravidlo říká protože tady na webu ho prostě nemůžu najít. Děkuji.

 

EDIT: koukám že než třeba FLYER který mi tento ban dal odpoví tak už ban nebude aktuální -_- takže sem dejte lock klidně teď hned mě je to fuk. 

Holub

Hráč

46
18.4.2021 11:33

"Kdybych ve 100 km/h naboural do zdi nemám problém erpit ale tady jsem neměl co"

Jenže ty jsi naboural do zdi ve vyšší rychlosti, ještě k tomu s autem, které má bezpečnost na úrovni krabičky od jogurtu.

Foxx4351

Hráč

20
18.4.2021 11:54

@Holub opravdu? kdy a kde? nevzpomínám si že bych neerpil injures takže ban je úplně zbytečný


Powered by LeoSight IFS
LT~36