Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unban


Jacmen007

Hráč

10
17.4.2021 19:24
  Zdravim, dnes som dostal ban s dôvodu že som strielal po PD, celá rp akcia prebehla tak že Luccas Marenigh zavolal Anthony Moonovi a mali sme tušenie že Anthonyho tam zatknú, schovali sme sa pripravený zo zbranami za dom a čakali sme do kým ho zatknú ale videli sme veľa aut a radšej sme tam nešli, potom sme šli na most a boli sme ready zo zbranami, videli sme policajne auta a začali sme strielať, rozstrielali sme 1 auto a potom sme rýchlo išli zdrhnuť, potom sme našli 1 psačko ktoré bolo samo v aute, tak sme ho rozstrielali, išli sme dalej boli sme kusok za hranicami a tam sme stretli dalšieho policajta tak aj jeho sme rozstrielali, potom sme išli prefarbiť auto, vymeniť svetla, zmeniť spz, potom sme išli do domu a tam sa na nás portol admin že nemáme na to dostatočný dôvod rozstrielať pdčko, ked minule môjho kamaráta okradli za to že je "tupec", tak žiadam o unban, lebo si myslim že ban bol neoprávnený.            

barty

Hráč

22
17.4.2021 19:38

ma pravdu


Powered by LeoSight IFS
LT~36