Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Obídenie systému

1 2



Sensei

Hráč

27
21.4.2021 00:45, naposledy upraveno 21.4.2021 00:49 uživatelem Sensei

Jakub Jefferson si bez povolenia a dokocna bez nastavenej hodnosti pre správu firemného učetu a transakcií vybral čiastku 5,500,000, týmto OOC spôsobom kedže IC nemal na to práva (prístup k firemnému účtu) kde mi strhol ešte mastnú sumu na daniach... Domnievam sa že obišiel systém, tak že si nastavil hodnosť, ktorá tieto práva mala, generálny riaditeľ, potom si peniaze vybral a hodnosť prehodil naspäť na svoju... Nikomu inému som nenastavil právo vyberať z účtu alebo meniť hodnosti (úprava hodnosťí a správca financí).

Žiadam o navrátenie tejto sumy, aj to čo sa zdanilo, a najlepšie opravenie tohoto občúrania syystému..

@SedliX spísal som to ako si chcel

Dôkaz:

EDIT: Jak treba nejaké bližšie detaily prosím: Pavol#1198 alebo mi proste napíš v hre. Kludne odpoviem aj na Lesogihte cez tie zlatučké správy

21.4.2021 00:48

Ahoj, díky, chviličku to možná zabere, ale věřím, že to takhle dáme dohromady efektivněji.

Jakub Jefferson tedy ICly z hodnosti, kterou měl, tyto peníze vybrat nemohl? Prosím, napiš mi, o jakou frakci jde.

Sensei

Hráč

27
21.4.2021 00:49, naposledy upraveno 21.4.2021 01:01 uživatelem Sensei

Frakcia: 52

Mal hodnosť manažer, tudiž manažeri nemôžu vybrať ani meniť hodnosti pouze upravovať členov.

EDIT:

 

EDIT 2: jak sa dívam na tu fotku ta kborec si ešte nastavil toho manažera s vyšším platom... :D Ono tožito keby sa niekto pýtal tak petrius je blazon čo navozil dva mega dostal taký plat a bol zároveň aj povýšený a vzhladom na to že neviem ako urobiť aby mali viacerí tu istu hodnosť ale rozne platy tak som urobil dve hodnosti...

PeTaN

VIP

52
21.4.2021 01:02

pěkně o mě píšeš :D

21.4.2021 02:20

@jakubblack, mohl by ses, prosím, vyjádřit? Potřeboval bych slyšet od tebe, jak se k tobě zmiňované peníze dostaly. Mám jistou teorii, Pavol také, ale ideálnější bude, když nám napíšeš, jak to bylo. 

21.4.2021 09:28, naposledy upraveno 21.4.2021 09:29 uživatelem Danielko55

Omlouvám se že se sem vyjadřuji ale už jsem pana Jeffersona vyslechl ve fakčním chatu a potvrdil následující teorii , sám si nahodil pravomoce přes které může do správy financí a peníze vybral ...

edit : nějak mi sem nejde hodit ta fotka ..  CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online

tak zde házím print přes ctrl 

DejviiX

Hráč

8
21.4.2021 10:16

Myslím si Pavle že to je karma za to jak každýho podělávás řekneš že něco koupíš a do týdne mu to dáš pak frajer čeká měsíc na své peníze které i tak nevrací tak bud fair play a vracej to co máš a pak se tohle dít nebude nebo si vubec nepučuj peníze myslím si že tvoje firma je na takové urovni že si ani pujčovat nemusíš

21.4.2021 13:34
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.4.2021 16:55

Dobrá, tím se nám celá situace vysvětlila. Následující kroky jsou svým způsobem jednoduché, hlavní je vrátit peníze na účet frakce. Proto, prosím, s penězi, které byly vybrány z frakce SI, nijak nemanipulujte. Snad se dostanu do hry co nejdříve a snad se všichni potkáme on-line, abychom to vyřešili. Věcný majetek pořízený z těchto peněz bude voidnutý.

@Sensei @jakubblack

Prosím, ideálně mi potvrďte přečtení této zprávy, alespoň reakcí - ano nebo klidně odpovědí. Ideálně mě, prosím, kontaktujte na Discordu (SedliX#2670), abychom se mohli dohodnout na následujících krocích.

 

Sensei

Hráč

27
21.4.2021 18:02, naposledy upraveno 21.4.2021 19:37 uživatelem Sensei

Potvrdzujem že som správu videl a pár hodín dozadu som kázal jakubovi aby už s peniazmi nemanipuloval ;)

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~87