Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pravidla serveru


1.8.2019 20:00, naposledy upraveno 30.7.2020 11:56 uživatelem Rataj

1. VŠEOBECNÉ

 1. Každý hráč je povinen dodržovat globální pravidla portálu.
 2. Chovejte se slušně a přívětivě ke všem ostatním hráčům, respektujte je.
 3. Je zakázáno okrádat ostatní hráče, pokoušet se je zabít a podobně.
 4. Je zakázáno zneužívat duplikační bugy, používat cheaty, hacky (zejména xray, vč. xray resource packu) a jiné modifikace či externí programy (př. auto-clickery), které neférově zvýhodňují hráče.
 5. Rozhodnutí člena AT je konečné, nehádejte se s ním.

2. STAVBA

 1. Je zakázáno stavět věže do vzduchu nebo kopat díry vertikálně do země o velikosti 1x1.
 2. Na létající stavby je potřeba povolení člena AT s funkcí Moderátor nebo vyšší.
 3. Je zakázáno ničit stavby ostatních hráčů včetně zdánlivě opuštěných, to že stavba není v rezidenci hráče neopravňuje k poškození stavby.
 4. Je zakázáno stavět záměrně nevzhledné stavby a jiné konstrukce, které kazí celkový vizuál serveru. Toto pravidlo se vztahuje pouze na očividně záměrně nesmyslné konstrukce.
 5. Jakékoliv mob trapy a XP farmy jsou povoleny, pouze pokud jsou koncipovány součástí stavby. Nestavte obrovské věže ve tvaru houby, vhodně je zakryjte.
 6. Je zakázáno stavět nevzhledné funkční struktury na povrchu bez jejich zakrytí, to se týká především redstonových obvodů, ty by neměli být vidět jen tak v přírodě.
 7. Je zakázáno stavět redstonové hodiny a jiné obvody, které by mohli způsobovat lagy serveru (toto pravidlo zahrnuje také tzv. zero-tick farmy a jiné zbytečně masivní automatické farmy/obvody).
 8. Je zakázáno stavět příliš blízko (méně, než 32 bloků) od rezidence jiného hráče, pokud se prvně se sousedícím hráčem nedomluvíte.

3. PŘÍRODA

 1. Je zakázáno ničit přírodu, zejména zapalovat lesy, těžit písek a jíl z pláží.
 2. Všechny stromy je nutné dotěžit celé, nenechávejte po sobě létající vršky stromů.
 3. Za každé tři pokácané stromy zasaďte minimálně jeden nový, tohle je nutné minimum, další sázení je již na vašem uvážení.

30.7.2020 01:18, naposledy upraveno 31.7.2020 00:06 uživatelem Rataj

Wasteland

4. WASTELAND

Wasteland, nebo také Těžící svět je oddělený svět od Survival světa, který je určený k těžbě a PvP. Zároveň má tento svět nastavenou obtížnost na Hard. Ve Wastelandu můžete dělat vše, co jinde - pokud vám vyhovuje obtíznější styl hry, můžete zde i bydlet a hrát pouze tento svět. Pro běžné hráče se doporučuje zde pouze těžit.

Na Wasteland se nevztahují tato pravidla: 1.3 (PvP povoleno), 2.3 (možno ničit stavby), 3.1 (možno ničit přírodu), 3.3 (není nutno sázet stromy)

 1. Ve Wastelandu je zakázáno používat příkaz /back, pokud jsi zemřel v PvP.

 

5. NETHER

Pozor, Nether také není bezpečné místo! Stejně jako ve Wastelandu je zde také povoleno PvP, hráči se zde mohou zabíjet a okrádat.

Na Nether se nevztahují tato pravidla: 1.3 (PvP povoleno)

 1. V Netheru je zakázáno používat příkaz /back, pokud jsi zemřel v PvP.

Powered by LeoSight IFS
LT~34