Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení trestu


Lukasss

Hráč

6
23.4.2021 10:47

Včera ve večerních hodinách proběhla RP akce kdy jsem byl přepaden nějakou bandou lidí, když jsem vezl naklad rozstřileli mi kamion a zavezli někam kde jsem odmítl gross, dostal jsem ban za lhaní /do což byla pravda tak na půl a pak za další věci jako zdržování rp atd. Přiznávám se k tomu neměl jsem náladu prostě vůbec, což mě neomlouvá ale chápete, chápu co jsem podělal, ale fakt jsem neměl náladu rpit něco s nějakými rádoby ,,Mafujány" Dostal jsem ban na týden, chtěl bych tímto požádat o zkrácení na 24 hodin, děkuji předem moc

23.4.2021 13:33
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lukasss

Hráč

6
25.4.2021 12:08

Mohl by se prosím nějak admin @FLYER vyjádřit

25.4.2021 17:10

Zdravím Tě @Lukasss,
Rád bych se vyjádřil k nějakým věcem, co jsi napsal. 

1. Psal si, že jsi neměl náladu erpit s "mafiány"... dobře víš, že toto je RP server, takže by jsi měl erpit, tak či tak.. i jak nemáš dobrou náladu nebo se Ti nechce. Pokud nemáš dobrou náladu nebo se Ti nechce erpit, tak na server nejdi a nekaž ostatním RPčko. 
2. Taktéž, dobře víš, že do /do se nesmí lhát ani napůl.. vždy musíš psát pravdu. 
3. Daný člen Admin-Týmu, který ti dal ban, tak ti odepíše... jsou to lidé, tudíž nemají věčně čas řešit unbany. Buď trpělivý a odpověď dostaneš. 

Já osobně, bych Ti ban nezkrátil a jak si psal, tak Tě "nálada neerpit" neomlouvá.
Každopádně, je možné, že si ban dostal, tak dlouhý z důvodu, že máš možná nějaké prohřešky v minulosti. 

Měj krásný den. :)

25.4.2021 22:09

Ahoj, viděl jsem celé video o tom RP, celé RP které by správně mohlo probíhat klidně i pět minut tak trvalo patnáct minut, a ani nebylo dokončeno, zkazil jsi tím RP dalším několika lidem.

Žádost o unban zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024