Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Neustále dropovanie MTA


AdamZahorsky

Hráč

20
25.4.2021 00:03, naposledy upraveno 25.4.2021 00:07 uživatelem AdamZahorsky

Príjemný podvečer, môj dotaz na ostatných hráčov.

Pred Tuning updatom mi MTA dropovalo cca raz za 3-4 hodiny. Po vydaní Tuning updatu sa u mňa neviem ako u ostatných dropy extrémne zvýšili. Momentálne niesom schopný hrať ani hodinu v kuse bez dropu. Uvediem príklad: Idem do nejakého intu po cca 15 minútach hrania a nevidím nejakú tapetu už vtedy viem že si zahrám max 10 minút a padne mi to. To iste aj s polepom prídem / odídem z intu a jak mile nevidím polep na aute hra mi do 15 minút padne, už to mam odskúšane a odpočítane. Stáva sa mi že do 1 hodiny mi kľudne aj 3x padne MTA a to je dosť otravné a prekáža to v hraní. Potom po napojení vidieť auto zapichnuté v zemi alebo otočené na streche poteší. Zaujímalo by ma či to len mne takto často dropuje alebo aj ostatným. Treba si stiahnuť nejaký extra program or wha?

**Update popri tom ako som písal tento príspevok som nečinne stál vo svojej vile a úplne bez dôvodu mi hra padla**

Nemám žiadny kancelárky počítač ktorý by mi ťahal na 15-30fps, normálne herný počítač ktorý MTA ťahá z nadhľadom.

romus123

Hráč

11
25.4.2021 00:54

Není to rada jen chci říct, též mi po updatu hra začala padat. reinstal nepomohl ( mody, upravy hry nemám) 1/2x denně..


Powered by LeoSight IFS
LT~26