Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Statusy


neznamy#3962

Smazaný účet

15
25.4.2021 05:14

Ahoj.

Buď s tím mám problém jenom já, nebo, když je dopravní nehoda, tak lidi co mají RP rádi tak RPí injures, ale je dle mého problém, že když je dopravní nehoda, tak ani jeden z nich nevidí status.

Takže aby se člověk přesvědčil že ten druhý hráč RPí injures, tak teda alespoň já se podívám co má za status.

Takže, můj návrh je, aby z aut do aut byli vidět statusy. Je možné, že s tím mám problém pouze já. 

 

Děkuju za přečtení. 

S pozdravem Jemuhodne. 

 

 

Kenny15

Hráč

19
25.4.2021 09:25

Ano, i mě se občas stane, že nejde vidět status zranění. Každopádně se to neděje tak často, takže to musím zaklepat. Ale pokud máš s tímto problém, stačí napsat jestli má osoba nahozený status. Pokud ti napíše že jo, tak ho požádej, aby ho nahodil znovu, že ho nevidíš. 

Nevím jestli by to šlo nějak opravit, ale tak jakože asi jo. 

25.4.2021 09:34
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.4.2021 09:29

Kdyby se to udělalo docházelo by (podle mě) ještě k většímu metagamingu než teď je... čili jsem PROTI.

Zeintar

Hráč

49
26.4.2021 10:25

@misatorcz

Jaký by byl metagaming? Status je od toho, aby jsi popsal, co na postavě vidíš. A do vozidla vidíš vždy. (Ano, ikdyž má tinty, protože pořád tam nějaká propustnost je.) Možná bych ti doporučil projet znova pravidla. Metagaming jedná o informace z OOC světů, přičemž /status je čistě IC věc. Přikládám ti tady tedy úryvek z pravidel.

 

11. Hráč nesmí informace z OOC využít v IC světě (tzv. Metagaming). PM jsou také OOC chatem a je zakázáno si jejich prostřednictvím zjišťovat IC kontakty, např. telefonní čísla. Stream, screenshot atd. je OOC materiál, pozice, frekvence vysílaček apod. není povoleno využít ICly. Zakázáno je taktéž nabádat k Metagamingu (tzv. Metabaiting).

26.4.2021 11:29

@Zeintar e, prosimtě když jsem kolikrát viděl jak někdo z PSA ( a i někdo mimo PSA a zavolal je...) zmetoval status když to bylo prostě nemožné tak prostě budu proti. Sám když jsem někoho unášel tak jsem se zeptal Admina, jestli si ten člověk musí dávat status že je třeba v kufru, kvůli metě. A ano schválil že si status nemusí dávat. PS: Jestli todle dotyčná osoba čte tak rep+

Zeintar

Hráč

49
26.4.2021 12:00

Chápeš, že status je od toho, aby se vědělo, co se v tom autě děje? To, že ti někdo zmetuje /status je v kufru, tak proto to nechceš povolit, tak to je jako kdybys tady napsal, že nechceš, aby tu byly PMka, protože se skrz ně může metovat. Nebo vlastně odebrat celé /me a /do, protože to můžou vidět lidi přes stěny a zmetovat to.


Powered by LeoSight IFS
LT~56

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024