Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UnBan či Zkrácení trestu


25.4.2021 17:07

Dobrý den, chtěl bych poprosit o unban permaban byl udělen adminem Flyer a chtěl bych ho poprosit jestli by mi  neskratil nebo nedal unban, byl bych rád i za zkrácení banu, důvod: Hrozně mě baví skimo, právě teď když mě začalo bavit, jsem dostal permu, ano vím udělal jsem chybu, a hodlám za to mít trest, hrozně se za to omlouvám a cítím se teď hodně špatně když to píšu, kdyby jste se rozhodli mi dát unban byl bych hrozně moc rád a byl bych vám vděčnej do konce života, já mám moc velkej vztah k skimu, mety se už nikdy nedopustím.. Přísahám na to na co si řeknete, fakt mi na tom záleží.

25.4.2021 17:21, naposledy upraveno 25.4.2021 17:29 uživatelem Kolpanek

Zdravím Tě @Choco


Musím říci, že jsi to sepsal hezky a rád bych se vyjádřil. Je hezké, že sis uznal chybu, ale co Tě k tomu dovedlo porušit pravidlo 11.?
Dobře si věděl, že budeš potrestaný banem. Je možné, že máš "tučnou" historii trestů, proto jsi dostal permaban.
Já osobně, bych Ti ban zkrátil (záleží podle historie), nikoliv udělil unban.
Metagamingem si mohl poškodit ostatním hráčům erpení a zkazit jim tímto náladu. 

Myslím si, že Flayer učinil správně, ale zkrátit ban by Ti mohl... (Záleží podle historie no...)
Měj hezký den. :)

1.5.2021 23:05

Ahoj, žádost jsi si podal vpodstatě hned poté cos dostal ban, zkus to znovu minimálně za měsíc a víc se rozepiš.
Aspoň budeš mít čas na to si pořádně uvědomit že metagaming se porušovat nemá.

Žádost o unban zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~56