LeoSight.cz

World of Warcraft Classic


Awoo

Hráč

73
10.9.2019 09:20

Taková malá sonda - z lidí, kteří chodí na forum, kdo hraje Classic? Já jsem na realmu Golemagg (nebo spíš Golelagg, nebo Queuemagg ale pšt)

bit

Hráč

58
11.9.2019 15:00

Já bych si Classic chtěl zahrát ale odlákali mě ty fronty a placení 500kč měsíčně i když Blizzard má tři prdele peněz WoWka, Overwatche a bůh z čeho ještě..

krokogames

Hráč

3
20.9.2019 23:17, naposledy upraveno 20.9.2019 23:17 uživatelem krokogames

XireCZE pokud vím tak sub u wowka stojí cca 361.72 a ne 500 

Awoo

Hráč

73
4.10.2019 14:23

A hlavně s ním můžeš hrát jak classic, tak retail, tak nevím kde je problém :)


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026