Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Socal roleplay zóna - Benzínka v Montgomery

1 2



Zeintar

Hráč

49
29.4.2021 13:35, naposledy upraveno 29.4.2021 13:38 uživatelem Zeintar

Ahoj,

poměrně často se snažím RPit u benzínky v montgomery, vznikla tam SocialRP zone, kde si lidi přijdou pokecat, poRPit. Pokaždý, když tam přijedu, tak tam někdo stojí, s kým lze poRPit a tak podobně. Hrozně mě mrzí, že každých 15 minut tam přijedou PSA a rozhání to a každý si poté jede svou cestou a všichni přestávají RPit. Dost mě to mrzí, protože na každém serveru se vždy sama vytvoří nějaká Social RP zóna, kde se lidi podvědomě scházejí. 

Co s tím něco udělat? Postavit tam například nějakou kavárnu, nebo parkoviště, nebo prostě zlegalizovat to parkování, aby se tam lidi mohli scházet a chillovat tam společně. Na všech RP serverech se tato socialRP zóna vytvářela někde na parkovišti (Nejlepší příklad je RC bar z LARPu, což bude pamatovat pouze pár jedinců, jako je @Jaucuko , nebo @neznamy#4508 ) a většina lidí trávila 80% času právě v této SocialRP zóně, vznikalo tam nové RP, nacházeli se noví IC přátelé, vznikaly podněty k roleplayi dále a tak podobně. To je zde téměř nemožné, jelikož každou chvilku přijedou PSA, nechť se to rozpustí. 

Samozřejmě, lze to řešit ICly, zažádat si o stavbu parkoviště, nebo něco takového, ale tady jde o OOC pohled na věc. Co na to říkají lidé jako @Rataj nebo @SedliX

Přikládám screenshot, který jsem pořídil dnes chvilku před tím, než jsme byli vyhnáni PSA a rozpustili jsme to, abychom mohli jít všichni random jezdit po městě, nebo AFKovat.

 

 

//EDIT: Bruh, vážně jsem do názvu napsal "Socal" místo "Social?" ._.

Holub

Hráč

46
29.4.2021 13:46, naposledy upraveno 29.4.2021 13:46 uživatelem Holub

Pokud se návrh setká s nějakým zájmem, nemám problém udělat nějaký mapping kavárny. Večer tady hodím foto. 

Zeintar

Hráč

49
29.4.2021 14:24

@Holub To by bylo supr, bylo by potřeba dost parkovacích míst.

Já osobně bych počkal, než to schválí Rataj, než čekat na např. stavební povolení a tak podobně. (Viz custom mapping u tebe, že?)

29.4.2021 14:35
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ATEX

VIP

13
29.4.2021 16:07

@neznamy#1756 custom model to je ale jen, že to má smazaný kus té opravovny jak tam byla ta střecha 

29.4.2021 20:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Sensei

Hráč

27
29.4.2021 21:18

Tak na LARPE som bol aj ja.. A určite by bolo fajn vytvoriť niečo také aj tu..

30.4.2021 08:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
30.4.2021 22:04

@Rataj

Máme zde přes 36 souhlasů u příspěvku  a přes 9 souhlasů, že by se toho ujal Toast. Jak jsme na tom tedy? 

2.5.2021 23:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~120

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo