Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Metagaming

1 2



neznamy#4757

Smazaný účet

5
29.4.2021 16:54

Chcem nahlásiť jedneho neznámeho typka,ktorý nejakým záhadným sposobom zmetoval meno našej frakcie.Nemal by to ani vedieť.

Tu je screen:(není fotený mnou ale našiel som to na 911 perlach kde to odfotil monster)

Je tu niekoľko problémov

Za 1.Tento týpek by ani IC nemal vedieť že sa tak voláme takže to uplne zmetoval.

Za 2.Bushido už nejaku dobu NEEXISTUJE a zaniklo. a plus Triads existuju ale tento typek to uplne zmetoval,pretože by to nemal ani vedieť.A ani by nemal vedieť kde máme sídlo.

Nech sa k tomu dakto vyjadrí,prajem pekný večer.

29.4.2021 16:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.4.2021 17:02, odstraněno 29.4.2021 17:04 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.4.2021 18:26, odstraněno 29.4.2021 18:29 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ToxicCZ

Hráč

7
29.4.2021 18:27, naposledy upraveno 29.4.2021 20:10 uživatelem ToxicCZ

Nahlásil jsem to já IC jsem vše věděl, sám osobně mě tam Faclups provázel, jména jsem zjistil podle toho že na cedůlkách tam byla jména, kdyby jste byli o něco chytří tak před kancelářema nemáte poznámky s jménama :DDDDDDDDDD

A o Triads jsem věděl celou dobu že je to Bushido to mi též řekl Faclups že to přejmenoval raději aby PSA nic nevěděli.

EDIT; Já nebyl kicknut já to opustil sám :DDDDDDDDDDDDDDDDDD, a hlavě Faclups se mi svěřival protož u mě pracoval a každej den jsem se potkávali a jednou mě tam vzal do toho interieru a provedl mě, následně Faclups přestal BTW hrát před 12 dni a to už ten maping tam byl, tak tu nelži že to metuji, kdyby jste neměli poznámky těch jmen tak je vše v chillu protože bych neměl důkazy, a "Bushido" se přejmenovalo na Triads už před měsícem tak tady na mě neskoušej, se klidně zeptej Faclupse že mě tam provázel a říkal to :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

A toto je těď spíše se vyhýbání IC trestu aby "Bushido" pokračovalo. A když už chceš mě obvinit z metagamingu tak najdi alespoň důkazy.

Jde vidět že s Faclupsem se vůbec nebavíte, protože ten mi CK dát nechtěl ale OK.

29.4.2021 18:34, odstraněno 29.4.2021 19:01 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

SM073

Hráč

8
29.4.2021 21:26

"Jde vidět že s Faclupsem se vůbec nebavíte, protože ten mi CK dát nechtěl ale OK."

Nie je k dispozícii žiadny popis.

Kedze ja som hlava mafie tak neviem kade ta mohol prevadzat a jaky ic trest kamarade nevies ani dve mena z mafie. kluden sa stebou porozpravam dc/ts.  A hlavne Faclups nezohoduje kto dostane ck asi všetko odomna faclup pride na server len hodit veci a nehra uz minimalne mesiac. Tu sa nerieš ze si to nahlasim ale ze si to zmetoval a šak ty čo poznas jedneho člena nikoho viac aj de mame sidlo tak to si boss prajem pekny zvyšok večera 

29.4.2021 22:02, odstraněno 29.4.2021 22:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ToxicCZ

Hráč

7
30.4.2021 09:55, naposledy upraveno 30.4.2021 10:05 uživatelem ToxicCZ

Lol tak mi je najednou 13 nevadí mi to, a pls nebuďte opice však jsem to opustil sám kvůli tomu že se to řešilo na PSA. A asi vám úplně 17 nebude no když nepíšete ani čárky a nic, spíše to moc prožíváte a jste teď nasraní že bude po Bushidu a pokoušíte se vykecat že, no on to metuje hrozně. Tak asi uplně ne když jsem věděl kde co je atd... a to že Faclups zapírá že mě tam neprovázel tak to ještě pořeším a pokusím najít logy jak mě tam provázel. ;)

a když jste tak "velcí kluci" tak asi nemáte zapotřebí se s nějákým 13 y.o děckem se nemá cenu dohadovat že.

Jste velcí kluci bušiďáci já to chápu, musíte se povyšovat nad ostatní jako správní mafiani. Moc to prožíváte si myslíte že když jste "mafoši" tak hned jste i IRL já to chápu no.

30.4.2021 14:07, odstraněno 30.4.2021 14:07 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~62