Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o Unban


Tominko

Hráč

3
30.4.2021 22:43

Cauce mravce mam takovy problem ze som dostal ban na tyzden za Alt to Alt pricom som si NIC NEPREPISAL kedze NIC NEVLASTNIM, iba som bol zamestnany vo firme ktoru vlastni Max Jevgenin. Firma ponuka uzivanie firemnych vozidiel zadarmo. Takze aj ked mam 2 hodiny tak pokial som zamestnany vo firme mozem chodit na aute za 15 milionov. Druhy problem nastal tam ze moji kamarati panovi Teresenkovi rozbili auta on sa urazil napisal mi ze nam zariadi ban tak dostali ban moji kamarati lebo na mna nic nemal a na druhy den som sa vozil na postave ktora ma 10 hodin na aute za 10 milionov a on si zmyslel ze som to vsetko prepisal na seba a tak napisal svojmu adminskemu kamaratovi nech mi da pekne ban. Tymto by som chcel poziadat o unban kedze som nic nespravil a dalej nebudem riesit ze tu niekto zneuziva svoje pravomoce a kontakty. Tak a teraz ked to bude hned zamietnute a uzamknute tak to budem brat tak ze mam pravdu a je pekne vidno ako niekto nevie prezit ze nieje najbohatsi na serveri. PS: Ako moze byt alt to alt ked sa nic neprepisalo, a v minulom vyjadreni admin sam napisal ze alt to alt sa nestal ale zahadne sa tam objavilo pravidlo 0- asi je zakazane sa vozit na firmenych autach.  

1.5.2021 15:34

Já ti jen budu citovat přesně to co jsem napsal i Tvému kamarádovi:

mhm, ve frakci bylo 9 postav, přičemž všech 9 postav vlastnili 3 lidi, tedy jeden z vás měl postavy 3, někdo jiný měl postavy 4 a někdo jinej měl postavy dvě, jak je to možný? A jak je možný že většina z nich byly vpodstatě nové postavy a teď pozor.. většina měli hodnost "spolumajitel"? 

Vpodstatě jste obešli alt-to-alt, proto jsem vám tam připsal i pravidlo 0, sice jste si vyloženě nepřepsali majetek z postavy na postavu, ale tohle je nesmysl...

Žádost o unban zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~24