Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Report


neznamy#2143

Smazaný účet

2
1.5.2021 11:20

Zdravím, chtěl bych podat report na hráče jménem Marco Rossi.

Začalo to tím, že údajně Andrew Scott okradl jeho sestřenku, která při okrádání zržovala RP a nejspíš i metila.

Po tom co se tohle vyřešilo, tak Marco Rossi napsal Pmku Andrew Scottovi, že po něm jde celá jeho mafie.

asi 45min po tom jsme jeli z Andrewem z MG do BB a zadriftovalo před námi Tahoe a bez interakce nás začali shootit, ujeli jsme pryč, protože ani jednoho z nás netrefili a potom jsem se ho do pmka zeptal: "jak jste nás poznali?" a on mi na to odepsal:"řekl jsem,že budu střílet každé tahoe co vidím a až potom jsem viděl, že jste to byli vy." Tak jsem se ho zeptal jestli to alespoň natáčel (ptal jsem se několikrát) on neodpověděl a odpojil hru, potom jsem to řešil s 2 adminama a ti mi řekli, že už chcou jít spát, což jsem chápal. řekli mi ať napíšu report tady na forum. A kvůli čemu vlastně podávám report ? Obáváme se, že se jednalo o Metagaming a Nedodání videa z akce. Předem díky za odpověď. :)

Juicyq

Hráč

1
1.5.2021 12:36

A bojím se, že kvůli tomu dostanu ck :(


Powered by LeoSight IFS
LT~27