Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče - Cassandra Del Rey


Adiko

Hráč

39
1.5.2021 17:01, naposledy upraveno 1.5.2021 17:14 uživatelem Adiko

Dobrý den milý hráči komunity leosight. Dnes si připravíme menší stížnost na hráče jménem Cassandra Del Rey.
O co jde?

Dne 1.5.2021  kolem 16:20 jsme se rozhodli že za svojí druhou postavu půjdeme trošku menší nelegál a to se snažit někoho přepadnout. Klasicky se to nepodařilo a tak kamarádi v bmwčku který jeli do MG se vybourali z nějakým černým Fordem. Ve vysílačce mi bylo oznámeno něco ve stylu *rána*. Tak jsem se do vysílačky ptal že kde jsou, bylo mi řečeno "sekavým hlasem" PSA. Jel jsem tam na motorce a byli vybouráni. Tak jsem se je snažil jakštakš ošetřit. Přijela tam PSA, ZZS, HZS. Rpili se normální injur jak se má. Jeden hráč z bmwčka, kterej byl s náma měl injuries takové, že věděl chodit atd. Vše bylo samozřejmě zaRPené. Pak jsem přišel za ním a řekl jsem mu něco ve stylu že mu seberu glock, nepamatuji jak to bylo. Samozřejmě zarpeno to bylo, avšak jak mi hráč předával glock, napíše to v chatu že danej hráč dal nějakej item druhému hráčovi. Následně jsem se rozhod že odejdu pryč z motorkou. Avšak jak jsem se postavil, hráč jménem Cassandra Del Rey přišel za mnou a jen tak mi řekne že kam jdu. Rád bych se zeptal jak jsi zjistil že mám glock nebo nějakou gun u sebe. Bylo mi jasné že mě chce zastavit a prohledat. Když jsem mu to v skratce vysvětloval v OOC chatu, hráč asi ztratil chuť mě prohledat. Po asi cca 6minutách dohadování a vysvětlování v OOC chatu jsem byl prohledán. Nejdu si tu nějak vylévat srdíčko, nebo že tu pláču že mi sebrali glock, právě naopak je mi to jedno, jen mi jde o to že se IC neměla jak dozvědět to že mi hráč dával glock, když on stál na jiné straně auta. Budu rád za odpověď dotyčného hráče :)
Není pak problém poskytnout admin teamu logy.
Díky

 

7.5.2021 17:12, odstraněno 7.5.2021 17:14 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Martin225541

Hráč

18
8.5.2021 14:45

V skratke: Neriešil som /me. Riešil som to že mu podozrivý povedal choď a v tej chvíli zostal podozrivý aj on. 

Adiko

Hráč

39
9.5.2021 16:36

Ano řekl mi ať jdu ale šeptal, ty by jsi to neměl jak zjistit když jsi stál tak 5 metrů od nás :) 

Martin225541

Hráč

18
10.5.2021 15:21

Stal som pred kapotou auta vy ste boli pri dverách a rozprával nešepkal 

10.5.2021 15:34, odstraněno 17.5.2021 18:45 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~47